Přejít na obsah

Zapojení zadních facelift světel - PROBLÉM


LH13

Doporučené příspěvky

Ahoj, poradí někdo? Chtěl jsem si dát na auto zadní faceliftové světla, koupil jsem si k tomu i přechodky a po zapojení mi u pravé lampy nesvítí spodní proužek (viz.foto v zeleném kroužku). Nedokázal by mi někdo poradit, jestli může být někde chyba v zapojení a nebo to bude vada té lampy samotné? Mám origo na autě obyčejné ne - LED světla a toto jsou ledkové, nemůže být problém třeba u tohoto? Nemá se něco na diagnostice pozměnit? Jinak co jsem přeměřoval zkoušečkou, tak přechodky jsou v pohodě, šťáva tudy protéká...ale spodek pravého světla se nerozsvítí, viz. foto. Děkuji za každou radu, mrzí mě to, vypadají na autě dobře ale mají malou chybu, že nesvítí, jak mají 🙂🙂

abc.jpg

Odkaz ke komentáři

Prvotně se musí přestavba z neLED na LED korektně přizpůsobit přes diagnostiku, neledkove svetlomety používají na C i žárovky mlhovky a brzd se sníženým svitem.... Ten spodek co ti nesvítí je mlhové světlo, auta s levostranným řízením ho z fabriky na pravém světle nemají osazené ledkama, ani tam u origo FL nevede už drát. Pokud to někoho hodně trápí, tak stačí sehnat světlo z pravostranného řízení.... A u FL dotáhnout drát, samo včetně nezbytného diagnostického zásahu

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...