Přejít na obsah

teplota


Doporučené příspěvky

Prosim o radu teplota motoru mi sla max 70 a sla dolu na 50 tak jsem vimenil termostat a teplotu mam na 50 kdyz stojim a necham to bezet tak to dostanu maximalne 65 jakmile zase jedu tak padne zas na 50 a ani se nehne musim jet aspon 130 a pak zas max65 samozrejme kdyz jedu richleji tak to trochu vic topi.Us jsem cetl pomalu vse co tady pisete bojim se ze budu mit tesneni pod hlavou. Ale zatim tomu nic nenapovida chladici kapalinu mam v nadobce stejnou rani start na drc a zadnej kour ani bilej.Otacky motoru take v pohode.Zadne cukani.diky za kazde rady

Odkaz ke komentáři

Pokud možno nechat napíchnout na diagnostiku, může být vadné čidlo teploty chladící kapaliny.

Pokud se dává termostat nový, tak určitě vzít kvalitní.Měl jsem také termostat v háji, tak jsem vzal čínu a ta šla do týdne pryč a nahradil ho jiný, le to si již nepamatuji.

Již 8 let klid.

Odkaz ke komentáři
V 1. 11. 2020 at 0:28, pavel71 napsal:

Bude to termostat ja jich onehda zkusil 5 než sem byl spokojen 

Na svím mam termostat Facet a neni snim problém 

Skus výrobce Wahler Mahle 

Tak opraveno bylto vadnej termostat tet mam febi a zatim dobry diky  chlapi.

V 31. 10. 2020 at 21:00, Milan Iveta napsal:

Prosim o radu teplota motoru mi sla max 70 a sla dolu na 50 tak jsem vimenil termostat a teplotu mam na 50 kdyz stojim a necham to bezet tak to dostanu maximalne 65 jakmile zase jedu tak padne zas na 50 a ani se nehne musim jet aspon 130 a pak zas max65 samozrejme kdyz jedu richleji tak to trochu vic topi.Us jsem cetl pomalu vse co tady pisete bojim se ze budu mit tesneni pod hlavou. Ale zatim tomu nic nenapovida chladici kapalinu mam v nadobce stejnou rani start na drc a zadnej kour ani bilej.Otacky motoru take v pohode.Zadne cukani.diky za kazde rady

 

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...
V 2. 11. 2020 at 20:16, Milan Iveta napsal:

Tak opraveno bylto vadnej termostat tet mam febi a zatim dobry diky  chlapi.

 

Prosim o radu zas resim termostat zase mi klesa teplota ale co je divne tak hadice od termostatu je porad studena ujel jsem na jeden tach asy 150km a byla studena. Ptam se coto tentokrat muze bejt volal jsem mechanikovy a rek mi ze to bude tesneni pod hlavou.Cidlo teploty jsem menil nic se neznenilo. Diky za kazdou radu.Hadice k bloku motoru je zapar minut tepla.diky.Milan

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...