Přejít na obsah

Jaký vybrat superb


Fryw

Doporučené příspěvky

Ahoj, 

 zvažuji vyměnit mojí starou Octavia 1 1.6 za něco lepšího. Chci opět škodovku. Já vlastně ani auto jiné značky neměl (felicia, fabia, octavia) a nehodlám na tom nic měnit. Prvně jsem uvažoval o S1, ale řekl jsem si, že vyměnit 20 let staré auto za 17 let staré auto není úplně terno. Začal jsem tedy uvažovat o S2. Sympatický je mi benzín, do nafty se mi nechce. Něco jsem najel i v Octavia 1 s automatem - nepreferuji ani manuál ani automat - obojí chápu jako možnosti co mají přednost i slabinu. 

Moje nejčastější trasy jsou do práce, 30 km tam a zpět - 30% město, 70% silnice I. třídy. 

Octavia 1 mám v LX "výbavě". Je mi celkem fuk zda půjde o kombík nebo o sedan. Výbava je mi celkem jedno. Dělal se S2 i s halogenama, nebo jen xenon?

Po jakém superbu bych se měl dívat, aby mě ta ojetina nesežrala na údržbě a sehnal bych ho do 200 000? Nebo bych měl vrátit do úvahy i S1?

 

Díky za doporučení a názory.

 

 

Odkaz ke komentáři
  • Ol@f locked this topic
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...