Jump to content

Octavia RS naraznik přestavba

Jirkabph

Recommended Posts

• 1 month later...

RS nárazník, LED lampy, redukce u mlhovek protože jsou jiné (nebo si to možná pletu se zapojením těch LED světel místo parkovaček původních světel) a musí ti to podporovat řídící jednotka.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Ahoj, mam stejny problem, muzes prosim poradit co s tema hadickama udelat ? KVASIMODO DEKUJU MOCKRAT ZA TVOJI ODPOVED 🙂 
    • no jsem první majitel, o auto se starám,dostává vše co je potřeba, když jsem se u dvou mechaniků zmínil, že jsem to nechal namontovat tak si klepali na čelo, že to je tak pro mladíky na sportovní auto a ne na kombíka v naftě jako rodinné auto, no moje chyba ,až je vytáhneme někomu je věnuji  
    • pri 300 000 mozes ratat so vsetkym, tak ako aj na inych diesloch. EGR moze byt zanesene. Ak sa ti zomelie vstrekovacie cerpadlo tak ti znici vstrekovace a to je velka cena. Ale taka typicka vada ktoru vsade uvadzaju tak je prasknuta hlava.  Popravde mam 360 000 a presiel som vsetkymi opravami 😄
  • Create New...