Přejít na obsah

Anténní kabel


Doporučené příspěvky

Ahoj. Zkusil bych firmu corect.cz. Kabel maji, ma sice jiny koncovky ,ale po dohode ti tam protikusy nalisujou. Prechod z Din na fakra se da koupit da se kouoit i konektor fakra pokud mas original radio. Dalsi moznost je koupit koax stredovy drat je lanko a kabel vyrobit. Pouzit vzdy 75 ohm .Delka by mela byt nasobek 3,1m tj 3,1;6,2 atd. Je to slozitejsi na vysvetlovani. Dej vedet jak si se rozhodl.

Odkaz ke komentáři

Ahoj . Aby si to nemusel redukovat , tak do cinana byval din , to je ten kolik , ale u novych je fakra to co bylo na streamu , to je potreba vedet , a na antene je raku , ale je treba se podivat co tam zkutecne je , ofotit a poslat , oni ti nalisujou protikus , dalsi vec je tu antenu maji taky , dodavaji ji z din konektorem , a kabel od nich ho ma taky , takze nahore u anteny to jde do sebe , dole u radia je trba vedet co tam je eventualene zase poslat obrazek emailem . Moje rada je nech si poslat i jejich antenu a nech na kabel nalisovat to co tam mas ted , tj asi Raku a tim mas u update . Pisu to z toho duvodu ze spoousta lidi pak resi problem z prijmem VKV pasma . Cinan nema napajeni anteny v sobe tudiz je treba dokoupit famtomovy napajeni , presne podle koncovek pokud je tam to co mam ja je to DIN/ fakra , a pAk bude vse ok , pokud ne , vymeneis antenu , ver mi prijem se opravdu zlepsi . Kabel bych vzal 4m aby si mel rezervu .

PS: skoda mela , kabel takto , dole fakra , nahore raku nevim jestli samce nebo samici na kabelu zespoda byla si samec ale bez zaruky . Correct ma na obou stranach zrejme DIN dole samce nahore samici , pro pozdejsi update nech nalisovat na konec kabelu nahoru to co je tam ted a na antenu v pripade koupe taky , yaby to slo do sebe i po vymene , antena je tahle tady je odkaz

http://www.correct.cz/detail.php3?typ=Aa8.3&odvetvi=auto.aant

dej vedet jak to dopadlo .

 

Odkaz ke komentáři

Ahoj to je dvny protoze me nalisovali na antenu ten protikus co je v aute ze skodovky , je fakt ze kabel jsme mel menil jsem jen antenu a potreboval jsem protikus . Jasne takze bych to resil asi takhle , antenu od nich , k tomu jejich kabel maji na tom konektory ,aby to slo do sebe , predpokladam , a dole u radia , prechod na fakra , z Din se dela , ale musel by si to sehnat jinde a ja sem to myslel tak aby si nemusel platit vickrat postovny .no neda se nic delat , aspon takhle bych to vyresil .

PS : v zakladi am antena konektor DIN . Kabel je zrejme prodluzuvaci tudiz ma na jednom konci samce a na druhym samici , to by melo zatim stacit , at rohle budes mit doma dej vedet kouknem po dalsich konektorech .

tady je prechod DIN samec fakra

https://www.vpcentrum.eu/auto-hifi/antenni-a-gps-redukce/din-iso-fakra/antenni-adapter-fakra-do-radia-samice-din-samice-23-cm

 

Upraveno uživatelem Tomdlouhan
Odkaz ke komentáři

Ahoj . no to je rana .No zalezi na tobe , ale na konci je ten co delalla skoda tudiz se to musi zase zredukovat , me to tam nalisovali , ta jejich antena ma v zakaldu DIN Samec , vydrz ja se kouknu jestli je prechod na Raku proti samici DIN . poslu odkaz kdyz to najdu .

 

https://www.vpcentrum.eu/auto-hifi/antenni-a-gps-redukce/din-iso-fakra/prodluzovaci-kabel-k-antenam-450cm

https://www.vpcentrum.eu/auto-hifi/antenni-a-gps-redukce/din-iso-fakra/antenni-adapter-fakra-do-radia-samice-din-samice-23-cm

Kdyz koupis od nich antenu z DIN samcem tak tohle co je v odkazech by melo byt ok a cena , bez anteny je o hodne nizsi nez od skodvky . Antenu maji za 990Kc , kdyz koupis ten original , prijde to to na 2300 z postovnym , zalezi na tobe origo je origo , zalezi jaky to ma prametry , a dalsi veci. Okdazy jsem poslal ptoto aby te to moc nestalo , nedovedu rnapsat jestli 4,5m bude dost dlouhej ale ja si malsim ze jo , ten cancour je dalsi 25 cm coz je skoro 5m , to si myslim ze staci .

Odkaz ke komentáři

ok jak chces , ale nedokazu ti rict jestli , je to ok , ale zalezi na tobe , pri vymene anteny , pak mozna bude problem z konektorem , me to nalisovali , ale zrejme na to nemaji uz veci. Resit se to da i redukci , existuje , ale cim vic spoju tim vic mist na oxidaci . Udelej to a dej vedet jak to hraje , NEZAPOMEN na fantom , cinan nema ttuhle vec na sobe jako original radio , bez toho to hrat nebude .

 

 

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...