Přejít na obsah

Výměna tlumiče


Doporučené příspěvky

Ahoj chlapi, mám problém.

Zkoušel jsem si vyměnit přední tlumiče, mám octavii 2 scout před faceliftem motor 2.0 fsi. 

No a narazil jsem na to, že v horním uložení, tři šroubky co jsou z motoru a pak přímo u tlumiče, tak mi nejdou vůbec povolit a protáčejí se mi. Nenapadá vás, jak je rychle vyndat? Mám je odvrtat?

Na fotkách snad jde vidět o co se jedná, šrouby jsou zrezlý a ty z dolní strany už pěkně poničený.

 

136717031_428194841702680_1444090725356508396_n.jpg

Inked136057816_940765886459225_3619008636824939233_n_LI.jpg

Odkaz ke komentáři

Nerozumím dotazu, jedná se snad o vtip? … . Šrouby se povolují z motorového prostoru. Že by 3 šrouby měly stržené závity nevěřím, neb by zcela jistě tlumič nedržel v kastli a NIKDY jsem se s tím nesetkal. Dál nikde nevidím pružinu … . Pokud jsi to povoloval z podběhu, tak snad ty tlumiče ani radši neměň. Pokud je to jinak, tak se omlouvám. H

Odkaz ke komentáři

Z motorového prostoru to nejde, šrouby se protáčejí, dole mají být matice nejspíš navařené, ale nejsou, prostě se točí a sundat to nejde. 

Pružina není protože praskla a sundal jsem ji, aby mi nepřekážela

A nebo jsou teda ztržené všechny tři šrouby, kdo ví, dnes se s tím jdu poprat znova

Odkaz ke komentáři

najjednoduchšie na toto je dať uťahovačku a naplno uťahovať , odstrihne hlavičky a krásne to vyberieš , uloženie aj tak dávaš vždy nové s ložiskom takže nemá význam to skúsiť povolovať pretože väčšinou len utrhneš matku a potom musíš rezať a vrtať ... 

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • sice jsi v sekci OIII,ale pokud jsi na FB-spoj se s Daniel Haborák,ten 100% poradí co a jak  
    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
×
×
  • Vytvořit...