Přejít na obsah

Vymena predniho radiatoru


Laky

Doporučené příspěvky

V nejblizsi dobe se chystam na vymenu radiatoru v palubni desce. Potreboval bych, aby se prihlasil nekdo kdo uz to delal. Mam po face s manualni klimou. Je pravda ze tam budu rezat nejaky plech a rozdelavat trubky od klimy, takze musim nejdriv vypustit napln? Dale bych rad vedel co vsechno mam objednat krome topeni. Chci menit i privodni hadice. A kdyz se bude rozdelavat klima, tak jestli tam je nejake tesneni. Chci byt 100%tne pripraven. Ne ze budu neco potom shanet. Diky za odezvu

Upraveno uživatelem Laky
Odkaz ke komentáři

Klima je uzavřený okruh a musí těsnit, buď je utěsněn pomocí washeru a nebo ''o''krouzku a dotažen šroubem přes blok a nebo peanut. Testuje se to přes tlakováním Heliem a hledá se místo úniku, to jen pro zajimavost. V montážním závodě je postup podobný.Muzes mi poslat konkrétní fotku místa, které místo chceš rozpojit.

 

Díval jsem se na ten obrázek, a je to spojené přes e-plate dvě trubky, jedna je 3/4 a druhá 5/8 nebo 1/2, otázkou je jestli je použito těsnění washer(podlážky s gumou) a nebo v protikusem jsou ''o'' kroužky

 

Odesláno z mého 5060D pomocí Tapatalk

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři

No v tom navodu cos poslal to rozpojuje u expanzniho ventilu, tak asi tam. Ale cetl jsem dalsi postupy jinych lidi a ukony se lisily. Nekteri treba nerezali tu pricku, ale jen ji ohli. Nekdo rozdelaval klimu, nekdo ne. Zrejme na vsechno prijdu, az to rozeberu.

Ohledne te klimy, kdyz ji rozpojim, dam nove tesneni a zase spojim, tak se nemuze nic stat ne? Kdyz bude medium vypusteno predem

 

5800_topeni-klima-054.jpg

Upraveno uživatelem Laky
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...