Přejít na obsah

Promazání neaktivních členů


Doporučené příspěvky

Poplatky je třeba si hlídat nebo je uživatel upozorněn o nutnosti zaplacení,

Dříve bylo možné se podívat přímo ve svém profilu do kdy je třeba provést úhradu, nyní ? nutné na to myslet a prověřovat platby odchozí za timto účelem ?

Je možné k profilu přidat tuto možnost o zaplacení popřípadě odpočet dní do plateb,

 

Děkuji

Odkaz ke komentáři

@Radas Díky za tip, no odpočet tam jako možnost není, každopádně si můžeš napsat poznámku do popisu svého profilu... Rád bych to dostal na tu roční bázi, že to obešlu vždy v lednu ať to není různě v průběhu roku.

Spíše bych uvítal tipy jak dál členství rozvíjet než přes slevy a výhody na fóru... Nějaké nápady? Lidi dost baví ty rozhovory o autech viz hlavní stránka, tak jsem si říkal to nějak rozvinout, ale zatím nevím jak 😞

Odkaz ke komentáři
  • o 3 roky později...

Ahoj, jak je to prosím s poplatkem členství, nikde jsem nenašel historii plateb. Pokud se něco bude platit, můžeme nějak ošetřit návrh @raym0n

nedalo by se na foru najek zaplatit misto? vubec nic tu nemam a musim porad promazavat, proto se radeji nic uz nedavam a jasne, mohl bych mit vlastni cloud, ale treba nejak podporit beh fora? Nezvazuje se neco takoveho?

 
Odkaz ke komentáři
V 1. 2. 2024 at 19:52, Radas napsal:

Ahoj, jak je to prosím s poplatkem členství, nikde jsem nenašel historii plateb. Pokud se něco bude platit, můžeme nějak ošetřit návrh @raym0n

nedalo by se na foru najek zaplatit misto? vubec nic tu nemam a musim porad promazavat, proto se radeji nic uz nedavam a jasne, mohl bych mit vlastni cloud, ale treba nejak podporit beh fora? Nezvazuje se neco takoveho?

 

Ahoj, díky za nahlášení trápení, mrknu na to a zvětším to (dám vědět během víkendu)

Odkaz ke komentáři
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...