Jump to content

Promazání neaktivních členů


Recommended Posts

Poplatky je třeba si hlídat nebo je uživatel upozorněn o nutnosti zaplacení,

Dříve bylo možné se podívat přímo ve svém profilu do kdy je třeba provést úhradu, nyní ? nutné na to myslet a prověřovat platby odchozí za timto účelem ?

Je možné k profilu přidat tuto možnost o zaplacení popřípadě odpočet dní do plateb,

 

Děkuji

Link to post

@Radas Díky za tip, no odpočet tam jako možnost není, každopádně si můžeš napsat poznámku do popisu svého profilu... Rád bych to dostal na tu roční bázi, že to obešlu vždy v lednu ať to není různě v průběhu roku.

Spíše bych uvítal tipy jak dál členství rozvíjet než přes slevy a výhody na fóru... Nějaké nápady? Lidi dost baví ty rozhovory o autech viz hlavní stránka, tak jsem si říkal to nějak rozvinout, ale zatím nevím jak 😞

Link to post
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Příspěvky

  • 🚨Po delsi dobe mensi update... -geometrie + srovnani volantu -zadni rameno sterace -novy uzaver nadrze -nove mrizky v prednim narazniku -nove madlo ridice vc ovladani oken -trychtyr nadobky ostrikovacu -kryt destoveho senzoru -led bile ve zpatecce -novy kryt klice   V nejblizsi dobe: -kamera MiVue J60 -led parkovacky -nove xenony (plexi) -sedacky rs -folie ve wrapstyle prague  -tonovana skla    
  • Takže jak jsem si myslel a říkal ti, nízká teplota na vypálení karbonu. Principiálně to teoreticky fungovat může, vodík s kyslíkem má teplotu hoření asi 2600°C a to se karbon vypálí. Ale! Jde z generátoru dostatek vodíku, aby se teplota dostatečně zvýšila na teplotu, kdy se karbon vypálí? Pokud ano, vydrží ji komponenty motoru? Ke generování vodíku se používá jednoduchý a levný elektrolyzér s alkalickou náplní. Jak je ošetřeno, aby se nedostávaly kapičky s obsahem KOH do motoru? Kupříkladu, KOH rozežere hliník či slitinu hliníku natotata. Z čeho bývají komponenty motoru?  Plus, vypálí se karbon všude? Může totiž jen tam, kde jde plamen.
  • Nj, tak to u me kazdopadne 😄 Ta synchronizace je ale lakava... i kdyz asi bez toho muzu byt
×
×
 • Create New...