Jump to content

Škoda Yeti – Návod k obsluze (manuál, příručka) ke stažení

Recommended Posts

Návod k obsluze pro Škoda Yeti 2011 model ke stažení zdarma: 263 stran a velikost 14,9 Mb obsahuje všechny potřebné informace pro řidiče a majitele Yetiho. Jde o přehledný PDF soubor.

Kapitoly v návodu k obsluze

• Obsluha Yetiho
  • Bezpečnost
  • Pokyny k jízdě
  • Provozní pokyny
  • Svépomoc
  • Technická data Yeti

Pokud máte dotazy, připomínky či máte k dispozici lepší uživatelskou příručku, neváhejte napsat pod tento příspěvek. Děkuji

Škoda Yeti návod k obsluze příručka.pdf

Škoda Yeti návod k obsluze příručka.jpg

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• @krysarr jisté je, že mě k tomu možná změna na přechod s GPS dožene.Ten Garmin je pecka, ale zatím jsem v situaci kdy si dokážu poradit s Data Centrem jako Ferda a jiné záležitostí jako záznam trasy přes GPS řeším přes telefón, a proč to nemít v jednom? Momentálně jsem v zápalu jezdce s tím co mám a budu mít a jak je rok dlouhý, tak se vše ukáže Odesláno z mého 5060D pomocí Tapatalk
    • Jo, to si pamatuju. Co se tyce ale systemu dodani, tohle je proste vec, kterou nepochopim - kdyz je z nejakeho duvodu opozdeni dodani, tak snad komunikuju v predstihu a jasne. Takhle by to melo byt prece nastavene i u mnohem levnejsich polozek, nez je nove auto...
  • Create New...