Přejít na obsah

Hlavné svetla octavia 2FL


erino2

Doporučené příspěvky

Ahoj chcel by som sa spýtať na hlavné svetla pre O II FL xenon. musím kupovať komplet celé svetlá pre auto keď je elektronika OK? hľadal som podľa čísla dielov 1EL 247 052 alebo 1Z1 941 015F a často som našiel sidce HELLA ale bez nápisu OCTAVIA, a za 100€ sa mi zdalo, že nemajú XENON. a za origo svetlo dávať 350€ a viac sa mi teda nechce. Prípadne nájdem návod ako prerobiť Anglickú verziu na EU? viete poradiť? Ďakujem pekne.

Odkaz ke komentáři
  • o 9 měsíců později...
V 24. 2. 2021 at 10:01, header009 napsal:

A opravit nejdou, respektive co s nimi je ?
U Octavia II FL pozor, protože i halogeny mají čočky a jsou dost podobné s Xenony ?

to je problém, že sa nedajú opraviť. na jednom je vylomená tá upínacia skrutka a na druhom popraskaný predný číry plast - je tam taká pavučinka, pretože vypadla žiarovka denného svietenia z objímky. 

V 26. 2. 2021 at 8:44, Rolbař napsal:

Rozdíl GB a EU verze je ve clonce - vnitřku pod čočkou, myslím že i u FL světel šel vnitřek vyndavat, takže pokud předěláváš GB na EU, stačí ti právě ten vnitřek

 

V 26. 2. 2021 at 8:44, Rolbař napsal:

Rozdíl GB a EU verze je ve clonce - vnitřku pod čočkou, myslím že i u FL světel šel vnitřek vyndavat, takže pokud předěláváš GB na EU, stačí ti právě ten vnitřek

zdravím, jeden kamarát mi zasa nedávno hovoril, že sa to dá preprogramovať iba v riadiacej jednotke, keďže svetlá sa pri naštartovaní automaticky zrovnávajú, a daj x stovák eur iba na pokusy na mi nechce. nie je tu nejaký elektrikár? alebo aspoň niekto kto mal podobný problém?

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...

Ano, ale to spočívá v tom že to světlo celé rozřežou a vyhodí se kompletní optika a výbojka a dají to celé nové ale to seš cenou trošku jinde.. Dělá to třeba firma www.svitlip.cz z Prahy.
Kódováním to nejde, to ti psal už Rolbař, těžko kódováním ostříhaný plech do jiného tvaru..

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...