Přejít na obsah

Matesova první Škodovka:)


Doporučené příspěvky

Škoda Octavia 2 fl Combi 1.9 TDI PD DpF,Rok výroby 5/2009,Barva:Antracit šedá metalíza,Dovoz:CH,servisní historie do:196.000km,aktuálně najeto:213,000.
Nyní pro jistotu po rozvodech+komplet filtry+olej liqui moly
Výbava je elegance+sport,takže:Sportovní paket Dynamic Silver,parkovací senozory vpředu/vzadu,dělicí síť,mlhové světlomety s corner funkcí,alu kola 17 Pegasus,rádio bolero+sound systém s 12 repro, tpm kontrola tlaku v pneu,světelný senzor,xenony,sklopné a stmívatelné zrcátka,sun set.
Závady s koupí jen dvě:D:ko led blikač v zrcátku u spolujezdce(nový origo už mám)
                                           Afs nefunkční natačení chyba,nejspíš přední čidlo s nastavovacím mechanismem(musím se dostat na diag)
                                           A bojím se dpf:D(oveřeno zatím 20% zaplnění)
FOTO DODÁM...


 

IMG_20210228_155527.jpg

IMG_20210228_162112.jpg

IMG_20210228_155539.jpg

Upraveno uživatelem Mates.87
Odkaz ke komentáři

Dík, zatím jsem tam dal led na SPZ, měl jsem i do denního (sadů led canbus,jedna Strana furt házela chybu) a interiérů (neolux led) ale nějak to vše blbo.chtel bych udělat jen staging a zrušit stírání při zpátečce,jsem od Olomouce kdyby tu někdo byl poblíž...o Vašovi vím

Odesláno z mého MI 9 pomocí Tapatalk



Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...