Přejít na obsah

E300de kombi - Boruvka


Doporučené příspěvky

Jak rikas.... A uplne me to nepreslo, ale zvyknu si na to... a stejne jak rikas - asi to vidim tak, ze az bude C300e nebo C300de, tak to zacnu resit zkrz riditelnou zadni napravu a plochou podlahu v kufru... V nejakem rozumnem casovem horizontu si to C v kombi chci pujcit na otestovani - jestli tam nalozim psy a jestli nebudu mit problem s ergonomii a pak uvidim co a jak...

Odkaz ke komentáři

Diky kluci. Ale stve me to. Chtel sem mit to auto vylozene vymazlene podle sebe. V konfiguratoru jsem travil tolik casu, ze uz ted muj prodejce rika, ze mam vic znalosti, nez vetsina jejich sales teamu a nakonec je to takhle... Neda se nic delat, obracime list a jede se dal...

Odkaz ke komentáři

No, protoze mi na dotaz ohledne platnosti neodpovedeli, tak jsem se pripomenul a prisla odpoved neco ve stylu - co po nich jeste chci, vzdyt jde o soucastku za 200eur. Takze z moji strany zadna dohoda. Ten dekor proste dodaji a resim s pravnikem moznosti jak bud vratit auto, nebo jak z nich k tomu jeste dostat odskodneni za dobu, kdy to auto nebylo takove, jake bylo ve smlouve. Uvidim, jestli na to jeste zareaguji sami od sebe, nebo az na popud pravnika.

Odkaz ke komentáři

Tvl to jsem přesvědčenej, že do očí by ti tohle nikdo neřekl....

Pěkný, Hello Mercedes..

To mi připomnělo, hlášku přijmacího technika minulý týden, když jsem přebíral auto ze servisu s výhradou, že ta půlmetrová prasklina na čelním nebyla a technik mi na to řekl, že tam jsou stejně ďubky od kamínků na tom skle :D... Taky jsem mu řekl, ať se otočí na pantofli a zkusí ten argument přehodnotit, že by se mohlo taky stát, že tam po mě zůstane díra ve stropě jak po Faustovi... Shodou náhod taky MB...

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Tak dnes boruvka odvezena do servisu - necekam ji driv nez za tyden. Mezitim si budu uzivat trhace asfaltu - A180d 😄 Budou menit tri ridici jednotky - hlavni a zalozni u kameroveho systemu a pak nejakou dalsi od adaptivaku, tak uvidime jestli uz to pak bude fungovat tak, jak ma (lip nez stribrnak). A meli by mi to vratit i s novym dekorem - nakonec jsme se dohodli, ze vezmou cerne matne drevo (to co jsem mel ve stribrnakovi) ze skladove E220d co tu maji a vymeni to za to moje.

Odkaz ke komentáři

No, celkem zduraznili, ze to ma ted na starost sef servisu, tak jsem zvedavy. Nezapomnel sem jim pripomenout, ze tam mam acustic comfort packet a ze zacinam byt rychle nastvany, kdyz slysim nejake pazvuky - privadi me to totiz k nepricetnosti 😂 Nicmene uz asi dobre vi, ze nemam problem se kousnout a udelat si cas jim to zase nechat predelat + eskalovat jejich vedeni, kdyby to bylo spatne. No, prinejhorsim zkusim najit nejakou jinou znacku 😄

Upraveno uživatelem Mezonek
Odkaz ke komentáři

Asi pondelni, prvni co ta smena delala... podobny problem mela i zena s GLC. I kdyz tam po vymene ECU kamery menili i nejaky sekundarni kabelovy svazek...Doufam, ze tady uz na to prisli.

Ted jak mam nahradni Acko, tak je nezvyk, jak se s tim clovek vsude vejde, ale taky jak se to porad klepe, nebo jak syn musi sedet v podsedaku, protoze jeho Cybex sedacka se tam nevleze...

Odkaz ke komentáři
  • Ol@f locked this topic
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...