Přejít na obsah

E300de kombi - Boruvka


Doporučené příspěvky

Soudruh se konecne dostal domu z budovatelskych schuzi 😉

Proc premyslim o C - moznost mit benzinovy motor a porad ulevy s hybridem a rovnou podlahu v kufru. Pak taky prvky vybavy, ktere uz do E nejdou a asi ani nepujdou objednat. Jedine, co me od toho odrazuje je fakt, ze na 99% na jednu nadrz nedojedu do CR.

Kazdopadne si ho budu muset na par dni pujcit.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

To jo. Bohuzel jsem az na jednu vyjimku nevidel nikoho ze znamych, koho jsrm chtel videt - ta situace s tatou tomu nepomahala a stejne tak i to, jak to vypadalo u nasich doma. Dost me prekvapilo, kolik tam meli nasi nanosenych veci od doby, kdy jsem byl naposledy doma @header009 divim se, ze jste to tam tak rychle zvladli...Stejne tam bylo mnohem vic veci k zarizeni, co mamka sama nevidela.

Navic tim, ze mi povolili jeste dalsi navstevu na JIP na vcerejsek, tak jsem pak drasticky omezil vsechny kontakty na minimum, at tam tatovi nic nedonesu...Nakonec ze vseho vysla jen strelnice 😕

 

Odkaz ke komentáři

Hele jen tak pro pobavení, hned jak jsem to poprvý viděl, když jsme tam přišli, říkám kámošovi, uplně ideální situace pro použití zmrazovače (speciální sada na lokální zmražení potrubí, kde v místě kde budeš řezat, zmrazíš potrubí, tím zaslepíš, uřízneš, dáš zátky, nebo si uděláš co potřebuješ a pak se to samo povolí, nemusí se nic vypouštět tím pádem odvzdušňovat nic.) To by byla fakt práce na půl hoďky.. Říkám ze srandy, za těch 50k nebo kolik to stojí si to kvůli tomuhle kupvat nebudeme :D. Týden na to, jsem měl nějaký jednání z obchoďákem z DEKu a jen tak mimochodem mi přinesl novinkovej katalog co mají v sortimentu v půjčovně a hej tam tohle zařízení za nějaký tři stovky za den. To jsem se tomu fakt smál 😄. Hele kolik má kde kdo věcí opravdu nesleduju :). Okno teda hotové?

Jinak s tátou držím palce...

Odkaz ke komentáři
On 1/29/2022 at 12:26 PM, header009 said:

Hele jen tak pro pobavení, hned jak jsem to poprvý viděl, když jsme tam přišli, říkám kámošovi, uplně ideální situace pro použití zmrazovače (speciální sada na lokální zmražení potrubí, kde v místě kde budeš řezat, zmrazíš potrubí, tím zaslepíš, uřízneš, dáš zátky, nebo si uděláš co potřebuješ a pak se to samo povolí, nemusí se nic vypouštět tím pádem odvzdušňovat nic.) To by byla fakt práce na půl hoďky.. Říkám ze srandy, za těch 50k nebo kolik to stojí si to kvůli tomuhle kupvat nebudeme :D. Týden na to, jsem měl nějaký jednání z obchoďákem z DEKu a jen tak mimochodem mi přinesl novinkovej katalog co mají v sortimentu v půjčovně a hej tam tohle zařízení za nějaký tři stovky za den. To jsem se tomu fakt smál 😄. Hele kolik má kde kdo věcí opravdu nesleduju :). Okno teda hotové?

Jinak s tátou držím palce...

No, to by byla fakt idealni situace - kamosovi by to usetrilo asi 3-4 hodiny 🙂

Ale uplne v pohode - jsem za to moc rad a mamka taky 🤝

A ty veci me teda prekvapily - na druhou stranu nejak to v te situaci chapu. A okno porad jeste neni - stavari (pry) onemocneli a mamka zitra odjizdi do lazni...

Odkaz ke komentáři

Co me dnes prekvapilo, a dost neprijemne... vcera jsem potreboval jet neco zaridit u more, takze jsem pridal par km pres 25tis a dnes rano mi mercedes.me profil hlasi, ze skoro vsechny sluzby co tam mam, nejsou dostupne a ze se mi automaticky reaktivuji, az prijedu na servisni prohlidku - to uz je skoro vydirani 🙂 Kdyz jsem rano zapnul aplikaci a nebylo tam zadne info, tak jsem sel i prekontrolovat, jestli mi to auto neukradli 😄

Odkaz ke komentáři

No prave... bud je to shoda okolnosti, ze to prestalo fungovat ve stejny den, kdy mi to zahlasilo, ze uz mam mit servis, nebo je to vazne propojene - protoze to chce nejakou aktivaci sluzeb, kterou ja ze sveho profilu nemuzu udelat. Manzelce vsechno funguje a u me smolik...

Odkaz ke komentáři
  • Ol@f locked this topic
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...