Přejít na obsah

E300de kombi - Boruvka


Doporučené příspěvky

Byl a vubec nic nestihal. Kazdy den doktor + zubar, veterinar, auto na folie, na opravu tech zad a vcera pres Libereckou nemocnici domu. Uz se tesim, az to bude nekdy min hekticke...

 

Jinak koukam, ze predevcirem to byl rok, co jsem si boruvku vyzvednul. S tim, ze ma ted najeto necelych 30tis ma za prvni rok najeto pulku toho, co mel stribrnak. Ale taky to vypada, ze od 1.4. nakluseme povinne do kanclu, tak to zase bude naskakovat...

Upraveno uživatelem Mezonek
Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...
  • o 2 měsíce později...
  • o měsíc později...
  • o 2 měsíce později...

Servis v 50k hotovy. Menili tentokrat jen desticky misto komplet brzd u stribrnaka - je videt, ze jezdim mnohem pomaleji. Jen klasika - pocitadlo servisniho intervalu jsem pak musel resetovat sam podle navodu z YT a byl jeste problem s kamerama, ktery jsem resil resetem do tovarniho nastaveni. A jako nahradni auto byla XC60 - prekvapilo me, jak pusobi oproti Ecku lacine...

Odkaz ke komentáři
1 hour ago, Mezonek said:

Servis v 50k hotovy. Menili tentokrat jen desticky misto komplet brzd u stribrnaka - je videt, ze jezdim mnohem pomaleji. Jen klasika - pocitadlo servisniho intervalu jsem pak musel resetovat sam podle navodu z YT a byl jeste problem s kamerama, ktery jsem resil resetem do tovarniho nastaveni. A jako nahradni auto byla XC60 - prekvapilo me, jak pusobi oproti Ecku lacine...

No jaka vybava u toho XC ? Jinak oni maj ten interier tak nejak vsude stejnej. 

Odkaz ke komentáři
V 14. 9. 2022 at 17:27, Mezonek napsal:

Servis v 50k hotovy. Menili tentokrat jen desticky misto komplet brzd u stribrnaka - je videt, ze jezdim mnohem pomaleji. Jen klasika - pocitadlo servisniho intervalu jsem pak musel resetovat sam podle navodu z YT a byl jeste problem s kamerama, ktery jsem resil resetem do tovarniho nastaveni. A jako nahradni auto byla XC60 - prekvapilo me, jak pusobi oproti Ecku lacine...

Co to je za servis? To je jak od garážisty, kterej neumí ani vynulovat servis.

Pak je i relevantní otázka, co ještě zapomněli?

Odkaz ke komentáři
  • Ol@f locked this topic
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...