Jump to content

E300de kombi - Boruvka

Recommended Posts

Mě taky nepřijde špatná a stříbrnou má kde kdo....jen asi je náročnější na údržbu, na "oblíbené stříbrné" není vlastně nic vidět...dokud tam není vyloženě bláto.

před 3 hodinami, MichalF napsal:

Mne se na Ecku stribrna teda fakt libi:

A741731F-17AE-4DE5-880C-11829AA7BF19.jpeg

Takhle na tý fotce ty tmavý lemy vypadají jako by je někdo vyříznul rezavý a bylo to připravený na nový a na kyt 😀

Konecne jsem si udelal delsi vylet nez kolem komina. Schvalne jsem to vzal s uplne prazdnou baterii at vim, jak je naladeny motor. Na 230km cesty 90% dalnice a 10% zasekane mesto. Jizda podle limitu +navic do tolerance v mereni. 5,1l/100km tam a 5,3 zpet. prumerna rychlost byla 95km/h tam a 93 zpet. vsechno ciste na naftu - byl zapnuty rezim sport. Na nezajete auto myslim slusne - dojezd by za tehle podminek byl nejakych 1100+ km Doufam, ze budu mit brzo moznost to poradne provetrat na autobahnu i s plnou baterii, at muzu porovnat a taky vyzkouset jak se to chova v presunove rychlosti a hlavne jak to brzdi.... Ale zatim velmi prijemne prekvapeni.

Na tezkou 300de jsou ty hodnoty soptreby jen na naftu paradni, preju at ta vymena dekoru dopadne. Verim, ze ta komunikace mohla byt pekny dobrodruzstvi, byt to z papiru mohlo byt zcela jasne.

Posted (edited)

Motor 400d. A dojmy super - nataceci zadni naprava, HUD s rozsirenou realitou, 3D display nebo volne rotovatelna parkovaci kamera - to bych si dokazal predstavit mit na kazdy den. Zpracovani a materialy jeste taky o kousek vys. No ale co se zbytku tyka, tak z pohledu ridice minimalni rozdil s pohledem na komfort podvozku a odhlucneni. Vsichni ostatni v aute ale samozrejme s pohodlim o rad jinde.. Dosel sem k zaveru, ze by se vyplatilo menit jen v pripade, ze by si to zaslouzil zbytek rodiny - oni by na tom totiz vydelali nejvic :-)) A at jen nechvalim - najit dostatecne siroke parkovaci misto je sakra orisek, stejne tak jako parkovat u obrubniku s tou nataceci zadni napravou - clovek odrbe prave zadni kolo ani nevi jak. Stejne tak ten cerny klavirovy lak na stredovw konzoli je proste spatne.... Takze  po tech cca 600km muzu rict, ze cervik v hlave samozrejme hloda, ale prekvapive mnohem min, nez sem cekal. A presednuti zpet do boruvky vubec nebyl tak velky krok zpet, jak bych cekal. Potvrdilo se mi, ze jsem si boruvku nakonfiguroval dobre.

edit:

Kdyz to tak vezmu kolem a kolem, tak asi nejvetsi zazitek je videt na kapote zamerovac.

Chapu majitele Bentley a Rollsu, ze to tam chteji porad mit 🙂

Edited by Mezonek

@Radas diky 😉 A kvuli te mezere jsem prave znovu nebral AMG packet. S pohodlim je to uplne jinde nez predchudce.

@header009 na dekor porad cekam. Je to novy model, tak nemaji dostupne vsechno z vyroby tak rychle. Navic mi budou menit i zadni casti sedacek a konzolu ofuku na zadni sedacky (posunula se mi v aute dlazba), tak jsem se s nimi domluvil, ze to udelaji pri jednom - budou to posilat zpet do tovarny.

6 hours ago, CvencA said:

Ta dlažba k tomu novýmu pěknýmu bazénu?

Presne ta, nejaky dobrak se rozhodl prebihat silnici na najezdu na dalnici a pri krizovem brzdeni pre-crash system narovna sedacky, takze dlazba uz nebyly oprena a mela se kam posunout...