Přejít na obsah

chyba P2211 OCTAVIA 2.0 FSI 4x4 2008


Doporučené příspěvky

cau ..potreboval by som poradit...kupil som si z bazaru auto s poznamkou ze obcas vyskoci dana chyba...hovoril o tom ze tam patri 98 a pani doteraz tankovala 95 benzin..auto jazdilo cca 150km na benzin co tam este bol a potom som natankoval 98cku...a hned chyba..vravel mi ze tato chyba sa u tychto aut objavuje ze je to kvalitou paliva kto kde tankuje...mam to dako riesit??? skusil som to zmazat diagnostikou ale po cca 50km sa znova objavila...dikes za rady...mal som doteraz naftove auta a original diagnostika este nedorazila...dikes za kazdu radu

PS: zatim diagnostik len cez telefon

IMG_E2702.JPG

Upraveno uživatelem cico86
nahranie fotky
Odkaz ke komentáři
  • Ol@f locked this topic
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • sice jsi v sekci OIII,ale pokud jsi na FB-spoj se s Daniel Haborák,ten 100% poradí co a jak  
    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
×
×
  • Vytvořit...