Přejít na obsah

Spodek svíček je od oleje.


Doporučené příspěvky

Zdravím, na mé Octavii 2 wRS 147kw 2.0TSI prosakuje olej na svíčky, z čehož jsem usoudil, že se pravděpodobně jedná o těsnění víka ventilů, v servisu mi automechanik řekl, že je to DOHC motor, tudíž musí jít dolů rozvody, udělat se nový, protože se k víku jinak nedostane ( Což by mě výměna těsnění, když těsnění stojí něco okolo 300-500,- vyšla na cca 10 000- 15 000,- - včetně rozvodů, vyměnu mot. oleje, přetěsnění víka ) Je opravdu k víku tak těžký přístup, nebo se opravdu musí dělat tyhle úkony pro výměnu těsnění za pár stovek ? Jsem laik, takže se radši zeptám. Díky ✌️.

Přikládám sem obrázek motoru -  http://imgway.cz/s/1CL2

Upraveno uživatelem Nereusek
Odkaz ke komentáři
  • Nereusek changed the title to Spodek svíček je od oleje.
  • o měsíc později...
  • o rok později...
V 19. 4. 2021 at 0:33, Nereusek napsal:

Zdravím, na mé Octavii 2 wRS 147kw 2.0TSI prosakuje olej na svíčky, z čehož jsem usoudil, že se pravděpodobně jedná o těsnění víka ventilů, v servisu mi automechanik řekl, že je to DOHC motor, tudíž musí jít dolů rozvody, udělat se nový, protože se k víku jinak nedostane ( Což by mě výměna těsnění, když těsnění stojí něco okolo 300-500,- vyšla na cca 10 000- 15 000,- - včetně rozvodů, vyměnu mot. oleje, přetěsnění víka ) Je opravdu k víku tak těžký přístup, nebo se opravdu musí dělat tyhle úkony pro výměnu těsnění za pár stovek ? Jsem laik, takže se radši zeptám. Díky ✌️.

Přikládám sem obrázek motoru -  http://imgway.cz/s/1CL2

No nevím také mi to přijde že mechanik chce jen vydělat
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...