Přejít na obsah

Šrouby kol


Doporučené příspěvky

Zdar chlapi. V pátek mi za jízdy upadlo kolo. Zkontroloval sem závity, přinesl kolo z pole, nahodil rezrvu na šrouby, co jsem vyndal z ostatních disků a cestou poprosil kamaráda o pár šroubů z dílny. Přivezl mi šrouby z oktávky, ale konus a celkově odsazení má jiný rozměr. Oba druhy šroubů mi do disku pasují a do náboje jde podobně dlouhá část závitu. Chci se tedy optat, ketrý ze šroubů použít? Nechci jezdit jako Semir Gerkhan po 3 :-D Dík

Auto je Oktávka 1 1.6 74kw, těhlice (atd...) jsou na 280mm kotouče tuším z 1.8 motorizace, disk krerý upadl je origiš Triton 15" od Škodovky, původní šroub je na fotce vlevo (je to poznat podle masakrace závitu).

9253CE3F-9F15-4543-A781-7B941D1E9440.jpeg

E525F595-90F9-48D3-ACA5-0F1415360278.jpeg

Odkaz ke komentáři

Závity jsem kontroloval hned. Pro jistotu jsem je projel starým bezpečnostním šroubem než tam přišel disk a nový šrouby. Už na tom mám ujeto asi 200km a kolo drží jak přišroubovaný (což vlastně je). Každopádně sem čekal mnohem větší rozsah poškození než odřený kotouč, zmuchlaný blatník a práh. Blatník byl Taiwan za 600,- stříkanej sprejem v garáži, ale ty prahy... 😞

270EAE13-D214-418B-964A-C0BCDDAABEA0.jpeg

Upraveno uživatelem Gangbang Joe
neumim psát na telefonu
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...