Přejít na obsah

Spolehlivost 2.0 TDI CR 125KW CEGA


Doporučené příspěvky

Dobrý den, chtěl bych se optat jestli nevíte jak je to se spolehlivostí motoru ve Škoda Octavia 2 RS 2.0 TDI CR 125kw kód motoru CEGA. Auto má najeto 300 000km. Co jsem koukal tak doopravdy by měli být poctivé. Není to malý nájezd a vím, že záleží na tom jak se kdo o auto staral a stará. Ale celkově by mě zajímalo jestli někdo neví kde zhruba končí životnost těchto motorů. Samozřejmě jsem googlil, ale kde je mu konec jsem nikde nenašel a moc inzerátů RS s tímto nájezd nebo větším není. Takže bych nerad koupil auto s motorem těsně před smrtí. Mechaniků jsem se ptal ale jeden říká to a druhý zase něco jiného. Omlouvám se jestli jsem založil duplicitní téma a budu rád za každý názor nebo zkušenost. Předem děkuji

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

pri 300 000 mozes ratat so vsetkym, tak ako aj na inych diesloch. EGR moze byt zanesene. Ak sa ti zomelie vstrekovacie cerpadlo tak ti znici vstrekovace a to je velka cena. Ale taka typicka vada ktoru vsade uvadzaju tak je prasknuta hlava.  Popravde mam 360 000 a presiel som vsetkymi opravami 😄

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...

Ahooj,sorry za oživení 2 roky starého tématu, ale nechtěl jsem na podobný dotaz zakládat nové.

Uvažuju nad koupí auta s tímto motorem, nájezd 180-200tis km se serviskou a samozřejmě po prohlídce mechanikem.

Jak je psáno výše, názory mechaniků se různí, jaké máte zkušenosti jako uživatelé? Kolik máte najeto?

 

Díky moc!

 

Upraveno uživatelem Wyckoff
Odkaz ke komentáři
  • o 4 měsíce později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...