Jump to content

RS octavia

Recommended Posts

Čau lidičky. Možná hloupý dotaz, ale mě by zajímalo jestli lze předělat jedničkovou ovecku combi facelift na RS. Myslím vzhledově. A jestli ano, tak co všechno. 🤔

Ps: nechci z toho udělat "rádoby sporťák" jen se mi to vzhledově líbí. 

Děkuji. 

• 2 weeks later...
Posted (edited)

oba nárazníky, na páté dveře stříšku, kola spider 16, tmavé blinkry v blatnících, o 1.5 cm nižší podvozek, pouze 4 barvy, koncovka výfuku, obvykle to mělo xenony, takže i ty a ostřikovače,označení rs vpředu a vzadu, namodralá skla v zrcátkách, zelené brzdové třmeny,dále celý interiér

Edited by psovod

Nalep si do masky VRS a hotovo. Na zadek VRS nálepka ideálně pod původní štítek 1.9 TDi. Hlavně nestahuj okýnka, páč ti tam bude skákat jedna holka za druhou 😄 U nás denní chleba. 

před 18 hodinami, psovod napsal:

oba nárazníky, na páté dveře stříšku, kola spider 16, tmavé blinkry v blatnících, o 1.5 cm nižší podvozek, pouze 4 barvy, koncovka výfuku, obvykle to mělo xenony, takže i ty a ostřikovače,označení rs vpředu a vzadu, namodralá skla v zrcátkách, zelené brzdové třmeny,dále celý interiér

Děkuji. 

před 17 hodinami, Gangbang Joe napsal:

Nalep si do masky VRS a hotovo. Na zadek VRS nálepka ideálně pod původní štítek 1.9 TDi. Hlavně nestahuj okýnka, páč ti tam bude skákat jedna holka za druhou 😄 U nás denní chleba. 

Haha, takhle jsem to zrovna nemyslel. Ale pobavilo😄

Nj, s mojí octou můžeme vyprávět, v roce 2011 nehoda ve Francii a pojišťovna už tenkrát přišla a hodnotou 31€. Takže dohady, dovoz, oprava, a auto jezdí doted 🙂

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Tak k nejakemu vyvoji a planum: dostal jsem zajimavou nabidku na O4 RS, ktera me diky edici 120 let motorsport extremne zaujala uz drive a tedy jsem to mesic zpet upsal a objednal. V tomto tydnu jsem dostal info, ze vuz by mel byt pravdepodobne Kveten/Cerven, coz odpovida 8-10 mesicum v dodani. No uvidime, jsem optimista.
    • 💬 Po delší odmlce jsem si našel čas sepsat pár věcí, co se od posledního příspěvku změnilo: ⛽ V červenci jsem nechal namontoval LPG - 1.6 mpi není závodní speciál a jeho spotřeba na benzín není taky úplně příjemná🤐, takže jsem za tuhle investici rád, protože od července jsem na palivu ušetřil bezmála 7200,-Kč (= 1/3 investice se za pár měsíců vrátila) ⚫ Po montáži LPG jsem nechal aplikovat fólii na zadní okna + kufr  - 5% propustnost a nemůžu si to vynachválit jak po vzhledový stránce, tak po praktický.  💡 Před pár dny dorazily LEDky do H7  - před tím jsem používal od Philipsu WhiteVision. Poměrně drahé žárovky a i přes to, že svítily dobře (teda s porovnáním s ledkama ne až tak dobře 😄), tak životnost je žalostná a po pár měsících jsem vyměnil jednu žárovku a jak praskla po 14 dnech druhá, došla mi trpělivost a koupil jsem od Libora kvalitní LEDky. Takže doufám, že nebudu litovat 😄  Nic není problém 😄 ale nebylo mi až tak do smíchu, protože jsem se sotva vešel za volant 😄 
    • Wetcoat mapy dělá akorát když se aplikuje na sluníčku nebo na horký povrch, na to pozor..
  • Create New...