Přejít na obsah

Zhasnutí motoru při jízdě při poklesu hladiny benzínu v nádrži


Doporučené příspěvky

Zdravím, chci se zeptat, zda někdo neřešil to samé. Octavia I, 75KW (ročník 2003) ještě před nasvícením kontrolky rezervy, kdy ukazuje palub.počítač dojezd cca 130km dochází při jízdě k náhlému zhasnutí motoru. Po podřazení a prošlápnutí plynu se motor chytne nebo musím zastavit a znovu nastartovat a pokračovat. Po dotankování benzínu problém zmizí, dokud se opět nepřiblíží dojezd k cca 130km. Při výskytu problému jsem pak schopen dotankovat 45-50litrů benzínu. Neměl někdo podobný problém, jak se podařilo vyřešit? Díky.

Upraveno uživatelem g.u.s.t.a
Odkaz ke komentáři

Palivové čerpadlo jsem ještě nezkoušel měnit. Servisák, který se mi stará o auto si taky není jistý, čím by to mohlo být (má podezření na špatně ukazující palivoměr) a nechce zbytečně metodou pokus/omyl vyhzovat moje peníze za věc, která by třeba nepomohla, tak se mám držet zásady, že dokud to jezdí a vím jak se k tomu chovat (držet dostatečnou hladinu v nádrži), tak není potřeba to řešit 😄  Mám ten problém minimálně dva roky, je pravda, že když si hlídám dostatek benzínu v nádrži, tak s tím není problém. Jen před pár dny jsem trochu zapomněl a než jsem dojel k pumpě, tak mě to dvakrát "vycukalo". Tak se mi to zase trochu rozleželo v hlavě a začal jsem pátrat po netu... 

Upraveno uživatelem g.u.s.t.a
Odkaz ke komentáři
  • o 7 měsíců později...
před 19 minutami, ovisna napsal:

Zdravim. Mam ten stejny problem. Jakmile mi pal. pc ukazije cca 100 km dojezd, auto za jizdy zhasne. Jako kdyz dojde benzin. Servisak mi rikal, zda bylo neco delano s nadrzi. Ale to nevim. Mam octu z bazaru. Snad muze byt udajne "na krivo" plovak, dle ktereho se meri hladina benzinu. No pry to nemam resit a mam si hlidat dojezd dle pc a jakmile se blizim ke kritickemu bodu :), tak mam docepovat. Asi to nema uplne cenu resit. Ale prijemne to neni. To je pravda.

Už jsem to vyřešil. Je to vadné palivové čerpadlo. Koupil jsem nové a je klid. 

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...