Přejít na obsah

Zadní stahovačka Octavia 1 - ohnutý plech s kladkou?


borlan

Doporučené příspěvky

Zdar, zdemontoval jsem zadní stahovačku. Ke svislé kolejnici je přibodován plech-držák kladky a mám ho ohnutý vůči rovině té kolejnice. Má to tak být, nebo to mám srovnat do roviny? Nechce s mi rozebírat druhé dveře abych porovnal. A do krámu taky hned nepůjdu. Dík.

Upraveno uživatelem borlan
Odkaz ke komentáři
  • borlan changed the title to Zadní stahovačka Octavia 1 - ohnutý plech s kladkou?

Konny - nerozumíme si - jde o plech co je na něm plastová kladka úplně nahoře, přes ní jde lanko. A ten plech je ted ohnutý proti rovině ke které je na svislé kolejnici přibodován.

Dělalo to občas rány a teď to zachrastilo a po demontáži rozpadlý jezdec. A ten ohyb plechu jestli tam má být aby to dobře navádělo lanko, nebo je to havárie a důsledkem toho to odnesl jezdec?

Abych ten problém když tak odstranil a nerozsekal hned nový jezdec.

Patrik77 - jestli myslíš ten správný plech jak píšu Konnymu, tak to info co potřebuju. Konny mi to asi taky ještě potvrdí když má k dispozici dobrou stahovačku.

 

 

Upraveno uživatelem borlan
Odkaz ke komentáři

Jezdce neřeš. Jen koukni jestli plech u toho horního plastového kolečka je přibodovaný rovný nebo  přibodovaný a převis s kolečkem ohnutý. Když koukneš na tu stahovačku shora.

Když tak to ještě zítra zkusím líp nafotit. Zatím dík.

Upraveno uživatelem borlan
Odkaz ke komentáři

Tak jsem to líp nafotil a mělo by být jasné o co mi jde. Prosím Patrika77 potvrdit, že psal o tomhle ohybu. A Konnyho taky (červěně jsem vyznačil zlom):

20210606_095733x.jpg.ecfcbb7c14243ae13e75bbf749f7773c.jpg

Jestli se potvrdí správný stav, tak jen počkám na poštu s jezdcema, vyměním a gut...

Jen taková perlička - ráno při focení jsem zjistil, že nezamyká do safe módu...hned jsem si spojil s tou stahovačkou a fakt - já si nějak myslel, že zamykání je nezávislé od stahovačky...bohužel - dveře jsou ze zamykání vyřazené (musí se ručně kolíkem) a jako celek pak nejde ani safe mód. Takže paráda - Octa přes noc před barákem odemčený zadní dveře...no prošlo to...

Jinak dík chlapi za trpělivost a ochotu... 🙂

 

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...