Přejít na obsah

ABS defekt jednotky, náhrada novším indexem.


Mario02

Doporučené příspěvky

Ahoj. Začínám mít stále častěji problém s ABS jednotkou 1K0907379AE. Je to asi známý defekt v podobě chybového hlášení 16352. Lze jednotku 1K0907379AE která má 17bitu nahradit jednotkou 18 nebo 19 bitovou? Mam O2 předfl MR08. Nejvíce se bojim o hlídání tlaku v pneu, jelikož stará jednotka podporuje TPMS a novší už TPMS II. Bude to problém? Díky za poznatky. 

Upraveno uživatelem Mario02
Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o rok později...

Díky,tak sem prolezl celý internet a koupil.A co si myslíš prosímtě o tý výměně?Mám to dát celý i s pumpou,nebo stačí přehodit jen tak plastová jednotka.mám klasiku chybu 16352 řídící jednotka defekt ,tak se nechci zbytečně pouštět do povolování trubek,jestli ten pertl nepoškodí závit.

Odkaz ke komentáři

tak špatný,koupil sem na dobírku stejné číslo a koncovku a dneska jsem to rozbalil a poslla mi AD 😞 no zkusil jsem to tam dát,i za cenu že třeba nepujde HHC,no a nejde mi to nakodovat,puvodní kod sem tam dal ,ale to je asi jak říkáš,udělal jsem nastavení snímačů a volantu,ale zustava mi chyba jednotka není nakodována a nedá se s tím jezdit,nonstop pípá.co s tím ted 😞

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...