Přejít na obsah

SWING


Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...
  • o 4 týdny později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 6 měsíců později...

Ahojte, 

neviem či je to tu niekde písané, nevšimol som si..., ale uvažujem pripojiť zosilňovač + subwoofer na Swing: 

- aký konektor/redukciu potrebujem na prenos signálu Swing -> zosilňovač?

- kade je najlepšie ťahať kabeláž Swing -> zosilňovač, autobatéria -> zosilňovač?

- kam najlepšie umiestniť zosilňovač? Mám O2 fl combi

 

Díky za každú radu :) 

 

 

Odkaz ke komentáři
  • o 9 měsíců později...

Ahoj, předem se omlouvám, jesti to tu někdo řešil, ale mám OCT II FL a swinga - připojil jsem MDI a USB mi nereaguje. Má se to někde odk=odovat, nebo jsem to špatně nastavil  - i když se to zkazit nedá, jen se to připojí. 

Díky moc za info - vím, že MDI se Swingem funguje ( viz Youtube), tlačítkoo AUX svítí, al ejinak se nic neděje. 

Odkaz ke komentáři
  • o 6 měsíců později...

Zdravim,

mohl by mi prosim nekdo poradit, co krom samotneho radia SWING, budu muset dokoupit, aby vse hralo a ukazovalo jak ma?

Co sem cetl ve vlaknu, tak pred FL se musel dokoupit gateway + ta redukce na antenu. Na FL postaci ta redukce? nebude slaby signal?

Momentalne je pripojeno "radio" BLUES, tezko rict jestli z vyroby (nemyslim si) + HF BURY  

Popripade kdyby se tu nasel nejakej sikula pres audio, kolem Brna a mel cas, muzem se domluvit.

🙂II FL, 03/2009, maxidot. park. senzory

 

predem dik

 

Odkaz ke komentáři

Na FL ti staci ta redukce na anténu a radio prehodit kus za kus. Nic vic nepotrebujes. Hlavne aby SWING byl pro Octavie a ne pro Superby abys nemusel jeste kupovat rámeček.

+ nakodovat

 

Jak redukce ovlivni kvalitu signálu nevim.

HF by ti melo fungovat porad stejně..

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...

Trochu to oživím, než koupím nový rádio. Mám Octavia II FL MR2013, MF volant a Swing. BT audio šlape parádně, ale zajímá mě, jde nějak nakódovat, abych mohl multifunkcí volantu přepínat písničky přes BT? Auto zjevně umí poslat příkaz do mobilu, aby písničku přepnul, protože hlasovým ovládáním přepínat jdou. Jak ale udělat, aby to šlo i tlačítkama? 

Odkaz ke komentáři

Telefon není propojen s ovládáním na volantu, můžeš ovládat hlasitost radia pomocí multifunkce na volantu, ale přepínání skladeb budeš muset provádět ručně na telefonu.

V případě vložené SD v radiu s MP3, pokud to radio podporuje, již lze skladby přepínat pomocí multifunkce na volantu

 

Upraveno uživatelem Radas
Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Jak uvest do provozu netusim, jen vim, ze ja kdyz pustim hudbu pres BT (mp3, spotify, YT music atd.), normalne ji prepinam mf tlacitkama. Nemam ale radio swing, mam cinu, asi v tom bude ten zakopanej pes, ted me doslo, ze mam bt primo v radiu..

 

Odesláno z mého SM-G975F pomocí Tapatalk

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
  • o 5 měsíců později...

Krásný den!

Jsem za cca týden domluvený na menší upgrade u @milhausek. Vyměníme podvolantovou jednotku, přidáme páčky pro tempomat a pl. počítač (který přidáme) a plu spřidáme i multifunkční volant.

No rád bych se zeptal, jak je to s bluetooth připojením telefonu pro rádio swing. V jeho nastavení jsem našel možnost "phone". Chci se tedy zeptat, jestli je možné to BT nějak připojit a jestli umí kromě hovorů i brát audio (např spotify).

Vím, že existují adaptéry, co se tváří jako Aux In, nebo CD Měnič, no já se snažil o to ofiko připojení, které bude schopno využít i tlačítka na volantu, atd.

Omlouvám se za možná hloupý a nevzdělaný dotaz, no po pročtení fór z toho nejsem moc moudrý a nechtěl jsem pána otravovat se všemi dotazy po telefonu.

Díky

Odkaz ke komentáři
  • Ol@f changed the title to SWING
  • o 3 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...