Přejít na obsah

SWING


Doporučené příspěvky

Ahoj, mám v autě rádio Swing a chtěl bych si pořídit lepší. Pročítal jsem spoustu diskuzí, ale ještě mi nejsou jasné některé věci. Mám maxi dot a HF. Na swingu mi ale nejdou přehazovat písničky pouštěné přes BT (jedná se jen o streamování audia z tlf). Potřeboval bych, aby to šlo přímo z toho rádia, ale předpokládám, že jestli mám tu starou jednotku HF (nevím číslo, nemám u sebe auto, vím jen MR2012), tak to nepůjde ani tak (pokud nekoupím amundsen+). Ale to by zas tak nevadilo, když tam je slot na karty. A ještě rámečky...

Pokud pořídím Bolero, tak rámeček měnit nemusím. Pokud bude ze Superbu, tak ano (stačí ten rámeček jako na Amundsen/Columbus?) 

Díky za pomoc.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Začínám to taky vidět taky tak,

mám 

tel: 5K0035730e sw version: 2902
siwng radio: 1Z0035161f sw version: 0065

taky 2012, takže podle mě to budeš mít asi stejně

a prostě avrcp nefunguje, nechce se mě kupovat čínský radio, ani to čínský radio co je modifikovaný z MBQ pro PQ, a nemám moc rád to dotykové ovládní obecně, takže když bych vyměnil rádio za rns315 bude prostě vše fungovat a bude to používat bt mikrofon co je nyní v autě (rns315 amundsen+) nikde mikfron nevidím.

Případně jaká jiná je nejlevnější varianta jak to zařídit aby avrcp fungovalo. Moc se v těch VAG a škoda názvech nevyznám jako třeba jestli bolero je lepší než amundsen a jestli columbus RNS 510  má nějakou vyhodu nebo jestli už to zas není třeba pro mbq apod.

Upraveno uživatelem Vlad
Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...

@Rolbař, můžeš prosím více přiblížit, procházel jsem nastavení upozornění i v souborech telefonu, ale nic jsem nenašel co se bluetooth týče [emoji45]

takže se napíchnout na jednotku telefonu BL v autě a na adrese 77?

v domácích podmínkách bez vagu asi nemožné 😔

Upraveno uživatelem Radas
Odkaz ke komentáři
  • o rok později...

Ahoj všem ,

Než mě někdo zjebe , nevím jestli je postup pro dotaz správný , velice se omlouvám.

Procetl jsem si ze mohu v Octavia 2 / 2007 vyměnit rádio Audienci za Swing  , pro jistotu Swing je z Yeti z 2011 opravdu to půjde prohodit ?

Pro jistotu jsem nahrál i foto rádia které chci koupit.
A další dotaz , co k tomu budu vše potřebovat ?

Rámeček ?
A hodně píšete o nějaké getaway ??
muzete mi prosím dat nějaké odkazy kde rovnou koupím.

omlouvam se v tomhle jsem Idiot.

Diky moc za rady.


 

IMG_0154.jpeg

IMG_0198.jpeg

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...