Jump to content

SWING

Recommended Posts

Ahoj, mám v autě rádio Swing a chtěl bych si pořídit lepší. Pročítal jsem spoustu diskuzí, ale ještě mi nejsou jasné některé věci. Mám maxi dot a HF. Na swingu mi ale nejdou přehazovat písničky pouštěné přes BT (jedná se jen o streamování audia z tlf). Potřeboval bych, aby to šlo přímo z toho rádia, ale předpokládám, že jestli mám tu starou jednotku HF (nevím číslo, nemám u sebe auto, vím jen MR2012), tak to nepůjde ani tak (pokud nekoupím amundsen+). Ale to by zas tak nevadilo, když tam je slot na karty. A ještě rámečky...

Pokud pořídím Bolero, tak rámeček měnit nemusím. Pokud bude ze Superbu, tak ano (stačí ten rámeček jako na Amundsen/Columbus?) 

Díky za pomoc.

• 3 weeks later...

Začínám to taky vidět taky tak,

mám 

tel: 5K0035730e sw version: 2902
siwng radio: 1Z0035161f sw version: 0065

taky 2012, takže podle mě to budeš mít asi stejně

a prostě avrcp nefunguje, nechce se mě kupovat čínský radio, ani to čínský radio co je modifikovaný z MBQ pro PQ, a nemám moc rád to dotykové ovládní obecně, takže když bych vyměnil rádio za rns315 bude prostě vše fungovat a bude to používat bt mikrofon co je nyní v autě (rns315 amundsen+) nikde mikfron nevidím.

Případně jaká jiná je nejlevnější varianta jak to zařídit aby avrcp fungovalo. Moc se v těch VAG a škoda názvech nevyznám jako třeba jestli bolero je lepší než amundsen a jestli columbus RNS 510  má nějakou vyhodu nebo jestli už to zas není třeba pro mbq apod.

Edited by Vlad
  • 3 months later...

Na Boleru to jde přes diagnostiku. Na swingu by to mohlo jít taky. Myslím tím vypnout to zvukové znamení. Jestli chceš změnit tón, tak to netuším. 

@Rolbař, můžeš prosím více přiblížit, procházel jsem nastavení upozornění i v souborech telefonu, ale nic jsem nenašel co se bluetooth týče

takže se napíchnout na jednotku telefonu BL v autě a na adrese 77?

v domácích podmínkách bez vagu asi nemožné 😔

Edited by Radas