Přejít na obsah

Vianoce na maxidote pocas jazdy


Doporučené příspěvky

Ahojte, vcera po ceste do prace sa mi stala velmi nemila vec. Pocas jazdy mi zrazu zacali pipat budiky a rozsvietilo sa plno ikoniek (vid. foto) ako na vianoce, rucicky padli dolu, na display vypisalo chyby ako na fotke. Dalej som tam videl chybu airbagu, chybu abs a neviem co este. Maxik vobec nereagoval, nedalo sa prepinat medzi polozkami a neukazovalo ani teplotu oleja. Po par sekundach sa to znova vratilo do normalu a zostala svietit len oranzova ikona airbagu a motora. Po opatovnom nastartovani svietila len ikona airbagu a vypisalo hlasku chyba airbagu. Poobede som isiel kolegovi na diag a log prikladam v prilohe.

https://ulozto.sk/file/wcCCfODHvqnn/tmbdt21zxc8012521-2019-11-19-15-24-07-dprot-htm#!ZJSzZwR2AmNjBGMwMQpkAGuvAQIuMT5hpKMfnHgOHRuFpwZ1ZN==

Po ceste domov sa to zase zopakovalo a pridalo sa k tomu este hlasenie "chyba tlaku oleja, vypnite motor!" a rozsvietila sa velka cervena olejnicka. Vtedy uz maxidot zostal v tomto stave a na nic nereagoval. Nesli mi ani smerovky tak som radsej odstavil auto. Vypol som na chvilku motor, opat nastartoval a presiel az domov (cca 7km) a auto odstavil. Po jazdnej stranke auto islo uplne normalne, ziadne cukanie, ziadny nudzovy rezim ani nic podobne.

Pred tym ako to dam do servisu, vie sa niekto prosim pozriet na ten log? Je tam kopec chyb no mne to nic nehovori. Diky moc.

Este foto pocas jazdy a video:

spacer.png

 

P.S: @admini sorry za nazov topicu, ale vystiznejsi ma nenapadol.

Upraveno uživatelem Kyselinka
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...