Přejít na obsah

Škoda octavia combi 1.8t 4x4


Doporučené příspěvky

před 26 minutami, Octavia 1.8t napsal:

Dobrý den sháním na netu informace o škoda octavia combi 1.8t 4x4 rv 2005. Nějak se me nedaří najít informace o tomto ročníku. Mohl by mě tedy někdo poradit kde seženu informace. Děkuji moc predem

Mam ji nově a někde jsem četl že jsou rarita ve 4x4 tento ročník. Zajímalo by mě zdali to je pravda. Jste jednou děkuji za nějaké informace

 

Odkaz ke komentáři
Před hodinou, LadikRS napsal:

Moc toho asi neseženeš. Zase taková rarita to není. V Octách 4x4 1.8T byl jen motor ARX, jiná 1.8T se tam nedávala. Je to defacto totožný motor jako AUM/AUQ.

Poslední díl má číslo: 1J5253609J

Je stejný jako pro jiné 1.8T. Když tak budu mít nejspíš na prodej starší koncový díl z RS.

Ano ARX má označení motoru. Právě že zatím bezuspěšně sháníme, chlapik co mě ji servisuje má rozložené sítě ale zatím nikde nic jen origo a to je docela dost peněz. Pokud by tam pasoval , tak bych ho bral. 

Odkaz ke komentáři

ARX 2005 bude stejný jako každý jiný ARX. Díly tam budou stejné jako 110kW AUM a 132kW AUQ.

Teď jsem se trochu ztratil. Co konkrétně sháníte? Pokud je to myšleno na ten výfuk, tak stačí zadat to číslo dílu do jakéhokoliv eshopu s díly na auta a vyjede Ti nabídka výrobců - např. Tyll, Walker (konkrétně Walker WA 23477), Bosal (konkrétně BOSAL 282-131) a spousta dalších.

Na ten koncák z RS zítra kouknu. Chtěl jsem ho prodat hlavně kvůli RS koncovce, tak teď si nevybavuju, jestli není uříznutý až u tlumiče, aby se vůbec dal použít.

 

Odkaz ke komentáři

No kdybych vám řekl co se me stalo a ze semnou ten chlap co jsem od něj to auto bral jak semnou vyběhl asi byste se me smál.. A i přesto že věděl že čekám rodinu a ze uz nějaké deti mám a ze je v tom budu vozit...jeste se s ním budu tahat po soudech kvůli vadam co mě absolutně neřekl a musel o nich vědět... 

Bohužel si teď nemůžu dovolit origo výfuk celý nový ale tu koncovku bych potřeboval aby to nebouchalo do auta, kdyz jedu přes nerovnosti...

Odkaz ke komentáři
před 21 hodinami, LadikRS napsal:

ARX 2005 bude stejný jako každý jiný ARX. Díly tam budou stejné jako 110kW AUM a 132kW AUQ.

Teď jsem se trochu ztratil. Co konkrétně sháníte? Pokud je to myšleno na ten výfuk, tak stačí zadat to číslo dílu do jakéhokoliv eshopu s díly na auta a vyjede Ti nabídka výrobců - např. Tyll, Walker (konkrétně Walker WA 23477), Bosal (konkrétně BOSAL 282-131) a spousta dalších.

Na ten koncák z RS zítra kouknu. Chtěl jsem ho prodat hlavně kvůli RS koncovce, tak teď si nevybavuju, jestli není uříznutý až u tlumiče, aby se vůbec dal použít.

 

Dobrý den koukal jste zda se dá ta koncovka použít odvaseho RS? Děkuji za odpoved

Odkaz ke komentáři

Dostal jsem se k autu až dnes. Ten koncový díl není celý, je uříznutý kousek za tlumičem. Takže by se to muselo přivařit. Pokud se nepletu, je z auta rv. 2001, takže ta okrasná koncovka není zespodu už v úplně top stavu.

Jinak origo výfuk má tlumič z nerezu,ale problém je, že uhnívají ty trubky. 

Upraveno uživatelem LadikRS
Odkaz ke komentáři

zadní tlumič na 4x4 nedělá skoro nikdo jako náhradu, ani Bosal, Walker, Tyll atd. Jediný kdo to dělá jsou poláci Izawit a pak myslím ještě jedna značka. V ČR to prodávají třeba tu -> https://www.eko-raj.cz/eshop/vyfuky-pro-automobily/237-izawit-18065-alu-vyfuk-skoda-octavia-4x4-18t-20i-19tdi-2001-2004-zadni-dil-5906750114705.html

https://www.eko-raj.cz/eshop/vyfuky-pro-automobily/239-izawit-18066-alu-vyfuk-skoda-octavia-4x4-18t-20i-19tdi-2001-2004-stredni-dil-5906750114699.html

Odkaz ke komentáři

Taky jsem to zjistil až když jsem řešil nákup. Skoro všechny e-shopy špatně uvádí že jdou tlumiče z obyč Octavie i na 4x4 což je blbost, jsou úplně jiné. A jelikož je čtyřkolek tak málo tak to asi nikdo nechce vyrábět, takže buď origo nebo ty poláci a ty jsou za směšné peníze, to i kdybych to měl měnit po třech letech furt se to vyplatí. Ale zase se s tím taky moc neserou, je to jak pro benzín tak i naftu takže je hlučnější než orig.

Odkaz ke komentáři

Dobrý den děkuji za snahu koncovku výfuku uz jsem sehnal od jednoho chlapíka co dělá 1.8t 4x4 v Liberci. Má to sice jako koníčka ale věnuje se tehle motorizaci uz 12let. Říkal že cena cca 800 až 1500 podle stavu výfuku. 

V 2. 7. 2021 at 17:18, LadikRS napsal:

ARX 2005 bude stejný jako každý jiný ARX. Díly tam budou stejné jako 110kW AUM a 132kW AUQ.

Teď jsem se trochu ztratil. Co konkrétně sháníte? Pokud je to myšleno na ten výfuk, tak stačí zadat to číslo dílu do jakéhokoliv eshopu s díly na auta a vyjede Ti nabídka výrobců - např. Tyll, Walker (konkrétně Walker WA 23477), Bosal (konkrétně BOSAL 282-131) a spousta dalších.

Na ten koncák z RS zítra kouknu. Chtěl jsem ho prodat hlavně kvůli RS koncovce, tak teď si nevybavuju, jestli není uříznutý až u tlumiče, aby se vůbec dal použít.

 

Dobrý den koukal jste zda se dá ta koncovka použít odvaseho RS? Děkuji za odpoved

Odkaz ke komentáři

V pondělí jsem o pár příspěvků výše psal, co jsem zjistil. Pokud ale Dexter píše, že 4x4 má jiný tlumič, nedokážu říct, zda Vám bude pasovat. Vedení trubky bude nejspíše jiné, ale jak je na tom tlumič tvarově, nedokážu říct. Na základě ETKY jsem myslel, že koncové díly jsou totožné, ale prý tedy ne.

 

Upraveno uživatelem LadikRS
Odkaz ke komentáři

Dobrý den děkuji za snahu koncovku výfuku uz jsem sehnal od jednoho chlapíka co dělá 1.8t 4x4 v Liberci. Má to sice jako koníčka ale věnuje se tehle motorizaci uz 12let. Říkal že cena cca 800 až 1500 podle stavu výfuku. 

V 2. 7. 2021 at 17:18, LadikRS napsal:

ARX 2005 bude stejný jako každý jiný ARX. Díly tam budou stejné jako 110kW AUM a 132kW AUQ.

Teď jsem se trochu ztratil. Co konkrétně sháníte? Pokud je to myšleno na ten výfuk, tak stačí zadat to číslo dílu do jakéhokoliv eshopu s díly na auta a vyjede Ti nabídka výrobců - např. Tyll, Walker (konkrétně Walker WA 23477), Bosal (konkrétně BOSAL 282-131) a spousta dalších.

Na ten koncák z RS zítra kouknu. Chtěl jsem ho prodat hlavně kvůli RS koncovce, tak teď si nevybavuju, jestli není uříznutý až u tlumiče, aby se vůbec dal použít.

 

Dobrý den koukal jste zda se dá ta koncovka použít odvaseho RS? Děkuji za odpoved

Ano vím četl jsem to pán má pro mne na 4x4...

Odkaz ke komentáři

Tak to jo, já se ztratil v těch citacích v příspěvku a nevěděl, co k čemu patří.

 

Snad se pán opravdu v 1.8T vyzná. Měl jsem podobné doporučení na "supr borce na 1.8T". Po mé zkušenosti se "supr borcem" jsem se začal 1.8T raději věnovat sám. Protože namontovat BOV opačně a na cvakající zdvihátka říct, že je tam 20 ventilů, tak co čekám, že to potichu nebude, tak to člověk musí být opravdu borec 😃

Upraveno uživatelem LadikRS
Odkaz ke komentáři
Před hodinou, LadikRS napsal:

Tak to jo, já se ztratil v těch citacích v příspěvku a nevěděl, co k čemu patří.

 

Snad se pán opravdu v 1.8T vyzná. Měl jsem podobné doporučení na "supr borce na 1.8T". Po mé zkušenosti se "supr borcem" jsem se začal 1.8T raději věnovat sám. Protože namontovat BOV opačně a na cvakající zdvihátka říct, že je tam 20 ventilů, tak co čekám, že to potichu nebude, tak to člověk musí být opravdu borec 😃

Tak to jste mněl asi vážně smůlu...borec je z Liberce a snad teda tomu rozumí..ale jelikos to dělá jako koníčka, tak si od něj výfuk jen vemu a mám na to svého mechanika co mě ho tam dá...

V 2. 7. 2021 at 17:18, LadikRS napsal:

ARX 2005 bude stejný jako každý jiný ARX. Díly tam budou stejné jako 110kW AUM a 132kW AUQ.

Teď jsem se trochu ztratil. Co konkrétně sháníte? Pokud je to myšleno na ten výfuk, tak stačí zadat to číslo dílu do jakéhokoliv eshopu s díly na auta a vyjede Ti nabídka výrobců - např. Tyll, Walker (konkrétně Walker WA 23477), Bosal (konkrétně BOSAL 282-131) a spousta dalších.

Na ten koncák z RS zítra kouknu. Chtěl jsem ho prodat hlavně kvůli RS koncovce, tak teď si nevybavuju, jestli není uříznutý až u tlumiče, aby se vůbec dal použít.

 

Dobrý den koukal jste zda se dá ta koncovka použít odvaseho RS? Děkuji za odpoved

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...