Přejít na obsah

Navigace


Flay48

Doporučené příspěvky

Ahoj Přátelé, chtěl jsem se zepat. Používáte někdo vestavěnou navigaci?

Navigaci jsem původně nechtěl, říkal jsem si že Waze v kombinaci s CarPlay bude dostatečný.
Zjistil jsem ale, že auto je ochuzeno o další funkce, jako např. čtení značek, nebo při plachtění se nenahodí motor před kruháčem, aby si dobrzdil. 
Respektive se domnívám, že tyto funkce tam nejsou kvůli absenci navigace, jelikož na všech YT videí tyto funkce jsou.

Mám možnost navigaci za cca 10k přikoupit, ale kupovat jí jenom kvůli absenci zmíněných funkcí se mi nechce, tak si říkám, že bych jí i využíval. 
Dříve jsem měl Octavii 2 ..takže zkušenosti s tímto vůbec nemám.

Jaký na to máte prosím názor? 

p.s. jedná se o motor 1.5 TSI DSG

Díky všem :)

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 11 měsíců později...
V 6. 7. 2021 at 9:39, Flay48 napsal:

Ahoj Přátelé, chtěl jsem se zepat. Používáte někdo vestavěnou navigaci?

Navigaci jsem původně nechtěl, říkal jsem si že Waze v kombinaci s CarPlay bude dostatečný.
Zjistil jsem ale, že auto je ochuzeno o další funkce, jako např. čtení značek, nebo při plachtění se nenahodí motor před kruháčem, aby si dobrzdil. 
Respektive se domnívám, že tyto funkce tam nejsou kvůli absenci navigace, jelikož na všech YT videí tyto funkce jsou.

Mám možnost navigaci za cca 10k přikoupit, ale kupovat jí jenom kvůli absenci zmíněných funkcí se mi nechce, tak si říkám, že bych jí i využíval. 
Dříve jsem měl Octavii 2 ..takže zkušenosti s tímto vůbec nemám.

Jaký na to máte prosím názor? 

p.s. jedná se o motor 1.5 TSI DSG

Díky všem 🙂

Používám Android auto apku instalovanou v Infotainmentu. Napíchnu mobil, napoprvé ho spáruji, a v "ořezaném" menu jsou Mapy.cz a Google mapy, dál Spotify, Whatsup a ještě něco, nevím tď přesně. Jedou s občasným zaškobrtnutím celkem slušně. Zbytečné kupovat drahou "vestavěnou". Mám na mobilu pořád zapnutá data, ale mělo by to jít i s mapami offline.

Odkaz ke komentáři
  • o 11 měsíců později...

Nemáte někdo zkušenost s updatem map ve vestavěné navigaci Columbus? Puvodne jsem si blahove myslel, ze se aktualizace stahuje "on air", ale omyl.

z update portalu jsem podle VIN stahl update - 28GB. Rozbalit a adresáře (697) jsem nahrál do rootu USBC flashdisku, ten predtim zformatovan na exFAT. Podle navodu se po vlozeni do predniho USBC slotu v aute ma v navigaci dat "Aktualizovat" Nic takoveho jsem tam nenasel. v obecnych polozkach Aktualizace nic o mapach/navigaci neni. Pripada mi to, ze ta data z flashky vubec nevidi, ale nevim, jak to vyvolat. Po dotazu v servisu mi po telefonu rekli, ze nevedi, ze to jeste nikdy nedelali.

Nejaka rada ? diky

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...