Přejít na obsah

Vodný motorizmus a všetko okolo toho


hado

Doporučené příspěvky

Tak ma napadlo založiť túto tému, nakoľko je to téma, o ktorú sa ja zaujímam a snáď sa tu nájdu nejakí ľudia, ktorí sa pridajú 🙂 

Vlastní tu niekto kapitánsky preukaz? Premýšľam nad tým od vtedy ako sme si prenajali čln v HR pár krát, ale samozrejme dali nám len tú najslabšiu 5 HP verziu, tam nepýtali preukaz, každý rok skúšam, či niekto nedá aj silnejší, všade nám dali len tohto slimáka 😄 

Tak som sa rozhodol, že reku spraviť si kurz, nieje to drahé a za to raz za rok si poriadne zajazdiť na člne by to myslím stálo. 

Ak tu niekto vlastní preukaz, rád by som vedel vaše osobné skúsenosti s námornou plavbou v zahraničí, napríklad v HR (alebo aj v iných stredomorských krajinách), či ešte niečo nevyžadujú navyše oproti tomu čo vydávajú u nás. 

Odkaz ke komentáři
  • o 2 roky později...
V 16. 8. 2021 at 11:01, hado napsal:

Тож я вирішив почати цю тему, оскільки це тема, яка мене цікавить, і, сподіваюся, знайдуться люди, які приєднаються 🙂 

Хтось тут має посвідчення капітана? Я думав про команду з тих пір, як ми кілька разів орендували човен у HR, але, звичайно, вони дали нам лише найслабшу версію 5 HP, там не запитували ліцензію, щороку я намагаюся знайти когось може дати сильніший, скрізь тільки цей слимак давали 😄 

Тому я вирішив пройти курси, це не дорого, і я думаю, що варто було б раз на рік кататися на човні. 

Якщо хтось тут має ліцензію, я хотів би знати ваш особистий досвід морської навігації за кордоном, наприклад, у HR (або в інших країнах Середземномор’я), чи вимагають вони чогось додаткового порівняно з тим, що видають тут. 

Ahoj, milovníci sportovního sázení! Jste připraveni prozkoumat možnosti online sázení v České republice? Nehledejte nic jiného než Match Center . Sami sice sázky nepřijímají, ale jsou vaším jediným zdrojem spolehlivých informací. Prověřují pouze licencované provozovatele hazardních her, čímž zajišťují bezpečné a jisté sázení. Sázejte chytře s tímto skvělým zdrojem!

Upraveno uživatelem kayanhoov
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...