Přejít na obsah

Problém zámku levých předních dveří


Doporučené příspěvky

Zdravím všechny. Mám na Vás dotaz. Začal zlobit zámek levých předních dveří na Octavii I. r.v. 1998 (předfacelift), že občas nezamknul auto přes centrální zamykání, ani klíčem a ani za pomocí alarmu Magicar. Když jsem zamykal alarmem, tak všechny dveře se zamkly včetně dveří řidiče, ale hned po zamčení dveří se dveře řidiče odemkly. Když jsem to zkusil klíčem přes dveře řidiče, tak to bylo to samé. Vše se zamklo, ale dveře řidiče se hned odemkly. Musím to tak 3x - 5x zamknout, aby se dveře zamkly. Občas se stane to, že se zamknou hned na poprvé. To je ale velká vzácnost. Původně jsem si myslel, že to bude kabelový svazek, ale tím to není. Kabely jsem ,,propískal" a jsou v pohodě. Tak jsem myslel, že to bude zámkem. Vyměnil jsem komplet celý zámek (3B1837015SA stál něco kolem 3.500,-kč), ale problém nepřestal. Tak jsem volal na servis alarmu. Tam zjistil maník, že byl alarm trochu ,,rozhádaný", tak ho resetoval a nastavil. Zámek pak byl v pohodě a zamykal bez problémů. Po chvíli se ale problém objevil zase. Opětně se všechny dveře zamknou, ale řidičovi dveře ne. Až třeba na 3 až 5 pokus. Nevíte někdo nějakou radu, co to může být špatně? Předem moc děkuji za odpovědi, rady a typy na závady. 

Upraveno uživatelem Stesticek
Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Protože život je samí překvapení 😀

A ted važně uz delší dobu mi sem ty návody dávat prostě nejdou nebo to neumim 

Pamatuju dobu kdy sem to sem šoupal jedna báseň a nebyl problém 

Pak začali problémy většinou s fotkama bud se nenahrali nebo divoka velikost a mě to prostě přestalo bavit se snažit sem něco dávat 

A jelikož mame s kamarady opl forum plus naše auta tak si je skladuju tam a okolo šoupu jen odkazy na jednotlivý návody 

Tot vše víc za tim neni 👍

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...