Přejít na obsah

prasklý mechanismus stěračů octavia 2 a divný chod


z.prachy

Doporučené příspěvky

Dobrý den,
mám problém s předními stěrači na octavia 2 2.0 2004 stěrače fungovali normálně až jednoho dne začal déšť klasicky jsem zapnul stěrače do první polohy stěrače vyjeli cca do půlky skla a pak sebou začali trhat tam zpátky cca po 1 cm a zastavili se. Po vypnutí a zapnutí stěrače dojeli do spodní polohy a zase fungovali tak jsem myslel, že je vše v pořádku pak stěrače fungovali krásně celou dobu dešťový senzor funkční vše v pořádku pak nějakou dobu zase nepršelo a stalo se to znova začalo pršet a ten samý problém tentokrát se stěrače zasekly úplně nahoře začali sebou cukat až cestou zpátky do původní polohy. Chvilku jim trvalo, než se vzpamatovali a zase bylo vše v pořádku. při jízdě fungovali normálně až v pulce cesty cca po 20 minutách se znova zastavili. dnes ráno jsem sedl do auta, že setřu přední sklo a slyším lupnutí a vidím, že přestal fungovat jeden stěrač úplně už ani necukal. mechanismus stěračů ko a teď má otázka, proč se to stalo, když bylo vše volné po vyndání mechanizmu mi nepřijde, že by byl zarezlý zalepený nepohyblivý. muže být problém v motorku? mohl motorek vypadnout z toho čepu, a proto se stěrače chovali takto divně a poté praskl mechanismus? nebo je problém v elektrice ( což asi nebude, když to dokázalo utrhnout mechanismus )? zajímá mě, jestli z Vás někdo řešil podobný problém se záhadným chováním předních stěračů, a jak to, kdo vyřešil, nechce se mi dávat hned 2 k za nový neoriginální motorek stěračů mechanismus stěračů už mám objednaný děkuji.
 

Odkaz ke komentáři

Přehoď motor stěračů na novou machaniku a pokud bude vše ok tak to neřeš, pokud bude problem přetrvávat i s novou machanikou tak bych se zaměřil na motorek,

Motorek bych prověřil před montáží jestli není narušení ve vnitřním převodu.

Odesláno z mého Radas realme 8 pro pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...