Jump to content

Bluetooth audio Octavia II fl + IPHONE X

StepanK

Recommended Posts

Zdravím,

prosím o radu. Nesetkal se někdo s tímto: Úspěšně jsem připojil Iphone ke Škoda BT, když pustím na mobilu skladbu (a přepnu, aby hrálo přes BT ŠKODA) z repro jde pouze šum hudba nikde.

Nevím si s tím rady, děkuji za pomoc.

Ahoj. Nedokazu ti presne odpoveet , ale zkus nejaky forum ktery je na jabkovy telefony , nevim jak je to delany v skoda BT . Nemam tuhle verzi , ale jit by to melo otazka je jakou verzi BT komunikace pouziva jabkovej telefon a jakou verzi radio , Skoda BT . Muze to byt nekompatibilni tudiz je to problem , a posledni vec nevim jak ej to u jabka , ale u Androidniho mobilu   emusi zapnout u BT v mobilu ZVUKOVA MEDIA. . Mozna to jabkovej mobil ma taky . Vic ti k tomu nenapisu .

• 3 weeks later...
  • Ol@f locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Kdby měl někdo zkušenost s výměnou  sportovního  kitu sání budu moc rád za nějaké info.  Díky
    • Zdravím všechny. Nedával jste někdo Racingline sportovní kit sání R600 ?  Potřeboval bych vědět, jestli se dá namontovat doma a jestli to má vůbec smysl, nebo jestli máte někdo radu jaké sání případně dát do ročníku 2013. Díky za každou radu a poznámku.
    • Zdravím, před časem jsem na své Octavii 2 (2005) vyměnil původní Stream za čínskou alternativu k RCN 210. Letos na jaře začalo chrčet rádio, tak jsem vyměnil anténu. Od té doby chrčí levé repro - i v případě vypnutého rádia, přestane až po vypnutí světel. Bylo mi řečeno, že by to mohlo být čínským rádiem.  Nesetkal se nekdo s něčím podobným? 
  • Create New...