Přejít na obsah

Dlouhý start


Doporučené příspěvky

Ahoj všem , chtěl bych se zeptat, jestli už někdo řešil špatné startování. Občas trvá start i více jak 7vteřin. Co jsem tak četl jedná se o běžnou vadu za kterou může malá startovací dávka paliva, kterou tak nastavil přímo výrobce. Neřešil jste někdo změnu startovací dávky ? Nabízí se i větší úprava ( třeba zvednutí výkonu a úprava map), ale nepotřebuju nic takového. Kdyby měl někdo doporučení kde nechat změnit jen startovací dávku bubu moc rád. Díky

Odkaz ke komentáři

Hledal bych problém,proč se to děje a né zvyšovat startovací dávku.Je to pomoc dočasná.

U octavia 1 se dělo proto,že startér ztrácel otáčky-sluchem nebylo nic poznat.U Octavia II to bylo taky tak a ještě těsněním pod vstřikovači.U OIII jsem to zatím neřešil.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Ak ste to čítali://www.vw-club.cz/passat-b8-motory-diesel/zd-havejsi-start-a-chyba-start-stop-t348597-60.html, tak tam Motorpower vyslovil svoje stanovisko.Ja by som skusil to relé žhavenia - stačí zameniť s niekým komu to dobre chytá a posledovať, ak nie potom je problém v systéme railu  ale tam to už je lotéria o inom.

Upraveno uživatelem marian.marcin
Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 7 měsíců později...
  • o měsíc později...

Mně to dělalo taky. Muselo být něco s olejovým ventilem přestavovače vaček. Pokud ti to dělá hlavně, po nějaké delší cestě, nebo když je hodně ohřátý olej a až cca 20h po odstavení auta, tak bych to viděl na ten ventil. Mně pomohl dvoufázový výplach od BG 109 a BG 120 a následně olej Castrol DPF 5W40.

 

Odkaz ke komentáři
  • o 7 měsíců později...

Dobrý den,

viděl jsem Vaše video na YouTube ohledně výměny vstřiků motoru, poradíte mi prosím kde Vám prováděli výměnu vstřiků? Potřeboval bych přeměřit a přetěsnit vstřik u Octavie 3. Chtěl bych to svěřit někomu šikovnému a na videu je vidět, že pán tomu opravdu hoví.

Předem moc děkuji.

Vondrák

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...