Přejít na obsah

Kabrio s AMG znakem


ketys

Doporučené příspěvky

před 44 minutami, header009 napsal:

Na cizím autě, vůbec ne emoji3.pngemoji3.pngemoji3.pngemoji3.png

Taaak 😄

Právě teď, Ol@f napsal:

Tak chvíli jsem kvůli ženský uvažoval že bych přechodně žil v Praze tak snad je jasný že pro správnou kombinaci znaků a čísel na RZ na plechoveho miláčka udělám vic nez uvažovat emoji1.pngemoji2.pngemoji3.png

Jak jde o zenskou, tak jde i B stranou 😄

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Prisel predevcirem email, ze pry to mam nabit :-) Jeste jsem nemel moznost tu baterku doplnit do plna, tak konecne byla prilezitost a pocasi bez deste a snehu... baterka full a pred navratem do garaze jsem si uzil pul hodinovou projizdku ... schoval jsem to a zacalo snezit :-) ted uz ta baterka snad vydrzi do jara.

Odkaz ke komentáři

Souhlas, je to super - me to chodi i pres aplikaci a dokonce pres SMS. Co jsem koukal, tak nevidim, ze by to melo byt pak neco placeneho - vsechno je to v ramci mercedes.me.

 

Jeste jsem koukal na svuj profil. Neco je bez limitu a nejake funkce jsou ted predplacene na tri roky. Nedopazu z toho presne posoudit, co je treba ta baterie. Ale lokalizace vozidla nebo potvrzeni o nezamcenem aute pripadne ovladani zamykani pres telefon je na ty tri roky. Na druhou stranu telediagnostika je zase psana jako neomezena...

Upraveno uživatelem Mezonek
Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...