Přejít na obsah

Octavia 1.8T RS 132Kw AUQ


LinciRS

Doporučené příspěvky

 Dobrý den potřeboval bych radu ohledné mého 1.8T Rs 132Kw Auq.Auto se chová divně,má jakoby tupý zvuk,dusí se potom když turbo natlačí tak na otáčkách vidím,že to jede třebas ke 3000ot/min,a najednou to jako v tlaku poklesne a začne plnit a je to vidět vetšinou na 2 rychlostní stupeň v plném požadovaném tlaku tak to poklesne od 3-4500ot/min,a dále to dělá na 3 rychlostní stupeň okolo těch 3000.Potřeboval bych radu ohledné tohohle chování motoru.Všechno začalo tak,že mi auto skočilo do nouzového režimu ,a vyskočila na vcds chyba Váhy vzduchu-příliš nízký signál.Chybu jsem odstranil,a po cca 20km vyskočila  znova.Našel jsem v radách,kde jaké rady a typy tak jsem po nich šel a vyměnil jsem tyto věci.Váha vzduchu-originál Bosch.Zapalovací moduly všechny 4 kusy originál VWAG,vyměnil jsem svíčky všechny 4 kusy NGK,Dále jsem vyměnil filtr vzduchu,ventil na ovládání podtlaku turba,vyměnil jsem i i ten ventil za BOV ventilem.Dále jsem vyměnil a nastavil škrtící klapku-originál na VCDS.Prošel jsem vedení vzduchu od váhy vzduchu celý ten tlakový uzel,až k turbodmychadlu,To samé od IC do turbodmychadla jsem prošel a nikde žádné zjevné mastné fleky,či dírky nebo díry.Jediné co jsem nevyměnil je BOV ventil,nevím jestli by to mělo něco společného s váhou vzduchu a nízkým signálem,když je to až za váhou vzduchu.Prošel jsem i kabely od Řj,svazek zda li není poškozen od kuny či něčeho jiného.Dnes jsem dělal log několika hodnot.Předem děkuji za ochotu,rady a odpovědi.

elektromagneticky ventil turba.jpg

teplota nasávaného vzduchu.jpg

tlak turba pozadovany a aktualní.jpg

váha vzduchu.jpg

log octa.jpg

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...