Přejít na obsah

Příčníky O2 hatchback


Thepromise

Doporučené příspěvky

Ahoj, prosim o radu. Sehnal sem si jety příčníky na liftback O2. Přidělávaji se pod střešní lem do připravených závitu. Jenže mi do tech závitu žádné srouby nejdou ( k pricnikum sem zadny nedostal ). Jsou tam nejake speciální? Je to dost důležité, budu potrebovat rakev a příčníky nemam Jak přidělat:(

Všem přeji krásný nový rok:)

Odkaz ke komentáři

Ahoj, diky za odpověď. Ja potřebuji srouby do děr pod střešním lemem na příčníky na kratkou ovci. Mám příčníky, ne hagusy. Ty diry jsou vidět, když se otevřou dveře. Ale zkusim tam ty M6, už sem opravdu koupil všechno v obi😂 pak kdybych zjistili jake to jsou přesně, pozdeji bych si sehnal ty s vnitrim imbusem nebo torxem

Odkaz ke komentáři

Bohužel nemám. Jsou z druhé ruky a bez těchto šroubů. Nejde mi tam ani m4 ani m5. Nevim jestli se liší stoupání, ani jaká ma být délka, nic. Až se oteplí zkusím všechno co najdu. Jediné co vím je, že mají imbusovou hlavu. Protože v návodu stojí, utáhnout šrouby imbusem😃Pokud to nepomůže, budu je muset vyhodit a koupit nové. Ale to se mi jen kvůli šroubům nechce😟

Upraveno uživatelem Thepromise
Odkaz ke komentáři
před 3 hodinami, michal55 napsal:

Patří tam šrouby M6. 

Ano ,diky moc:) včera se mi to povedlo. Problém byl v tom, že zavity asi nikdo za cely zivot auta nepoužil, a nešel tam ani m6 sroubek. Pomohla až trochu větší síla. Už sem si 4 vyrobil a příčníky drží:) díky moc za odpověď

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Ahoj, poprosím vás o radu. Potřebuji sehnat zamykací plastovou krytku na originální příčníky na podélníky. Podařilo se mi jí zlomit. Zámek je v pořádku. Na plastu je označení LAS 620 002 A a 1Z9 860 027.

Nebo kdo to pro Škodu vyrábí? Thule? 

Díky za pomoc

Eda

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...