Přejít na obsah

Velký odběr z baterie.


Doporučené příspěvky

Zdravím vás, snad sem můj dotaz bude patřit. 🙂 Něco mi začalo extrémně vybijet baterku, když jsem měřil odběr v klidu tak mi to ukazovalo nějakých 0,70A po dalších 5 minutách měření se to z ničeho nic vyhouplo na 16,0 A 🙂 pak to Teda zase spadlo ale i těch 0,70A je moc. No potom jsem si všiml že když nasněží tak v místě dešťového senzoru je sucho(celé auto pod sněhem a tam kde je dešť. senzor ani vločka) Můj dotaz tedy zní => Je vadný dešť. senzor? Nezůstalo třeba jen vyset nějaké relé?  Jak to popř. opravit? Děkuji za pozornost a případné rady. 🙂

Škoda octavia 2 2006

Ps:Jeste jsem zkousel odpojit konektor od dešť. senzoru(ten horní viz. Foto, foceno před odpojením samozřejmě 😄) přímo pod plastovou krytkou u zrcátka ale v podstatě to nic nezměnilo  

IMG_20211228_173806.jpg

Upraveno uživatelem Terbii
Špatný název.
Odkaz ke komentáři
  • Terbii changed the title to Velký odběr z baterie.

Odběr v klidu máš opravdu velký, mě to dělalo rádio které nebylo odpojené (Isudar) po rozpojení konektoru na trvalý odběr rádia je odběr v pohodě, budeš muset jít po pojistkách a postupně odpojovat a měřit úbytek, může to způsobovat cokoliv, nemontoval jsi něco do vozu? alarm, rádio nebo něco jiného ?

IMG_20201104_154421.jpg.2d8cef1a8196b73d2ace3f0d9b162648.jpg

Odkaz ke komentáři

Díky za odpověď, auto jsem koupil cca 4 měsíce zpátky a nic jsem na tom nedělal, rádio mám originál stream mp3. 

S těma pojistkama to samozřejmě zkusím jen mě právě zajímalo jestli to nemůže být ten dešťový senzor. Jestli třeba nemůže mít nějaké relatko které zůstalo vyset a tím pádem by to bylo stále pod proudem. 

 

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • sice jsi v sekci OIII,ale pokud jsi na FB-spoj se s Daniel Haborák,ten 100% poradí co a jak  
    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
×
×
  • Vytvořit...