Přejít na obsah

MNOZSTVI OLEJE V MOTORU 2,0 TSI RS 169KW


Doporučené příspěvky

KOD MOTORUJSEM SI SPLETL S VIN, TAK SNAD SE Z TOHO NEPOPRDIS. A PROC BYCH NEMOHL PSAT VELKYMI PISMENY, TO TEDA NEVIM. A ANO, JSEM UZ STARSI A  NEJSEM TAK ZBEHLY V HLEDANI NA NETU, PROTO SE CHCI ZDE PORADIT. NEMUSIS HNED PSAT O IDIOTECH CHLAPCE.

MNOZSTVI OLEJE ME TO UVADI VSUDE 5,7 LITRU K MOTORU 2,0 162 KW, JA POTREBUJU 169 KW - MOZNA TO JE STEJNY A MOZNA NE. OLEJ ME VYMENOVALI V SERVISU A SLO TAM 6,3 LITRU A RYSKA OLEJE MEZI MAX. A MIN., TAK JE MI TO DIVNY, ZE TAK HODNE. TAK UZ TO VITE TED VSE. 

MOC DEKUJU I S TIM KAPSLOKEM.

Odkaz ke komentáři

Zkusím to vysvětlit ještě jednou, jako pětiletému, tak by to snad mohlo klapnout dospělý pane.
Zvolím si značku oleje, je fuk jestli je to Kaufland premium nebo Millers oil. Na stránkách mého výrobce, v tomto případě třeba Yacco které používám já, proto jejich mazací plán. Zde si najdu svoje vozidlo. Opět klikací tabulka, kterou ovládne člověk způsobilý k obsluze občanského průkazu. Zde to vyblije tabulky s doporučením a objemem. Běžně si účtuji 350-500kc/h podle velikosti koz. Takže tu korunu sedmdesát tři haléřů co jsem si za těch 12,5 vteřiny vydělal prosím přijměte jako omluvu za moji hrubost.

Mimochodem přesně to jsem psal v prvním příspěvku, stačilo ho přečíst a mohli jsme si ušetřit mojí nezdvořilost.
8e24216107d84dc59ca45095918db25a.jpg4a3d02026132a2fa25a8ce8ebd169caa.jpg2986cf9768907a1b7f222ed2a3dda00f.jpg27ba4ec51ed95bc3404d4efc9a9a3156.jpg36f1b0ff11936468f7d21d1395deec83.jpg02f57bb7cfe9d0b09294967914602cbb.jpgfa16b24f3f144a9e9da48e794e7f9c76.jpg

Odkaz ke komentáři

Dokážu mít pochopení se staršími lidmi a i to, že jim internet a nová média nejsou tak blízká.

Nicméně psaní velkými a malými písmeny patří k základní gramotnosti psaní na PC. Velká písmena (alespoň tak mě to učili - taky už nejsem ranní rosa evokují pocit křiku. To jen na vysvětlení.

Jinak lehkým přenesením kódu motoru s dotazem na náplně strýček google odpověděl 5,7L. Kapalina se těžko určuje, to je o tom, jak se mění, ale alespoň 1L (někdo užije 0,9L, často jsem ale zase na googlu viděl 1,15L. A tak je možno pokračovat.

Ostatní je stejné u všech jiných Oct.RS. 

Odkaz ke komentáři

JA VAM DEKUJU BORCI. TO, CO JSEM SE DOZVEDEL, UZ JSEM TAKY NASEL. VELKYMI PISMENY PISU, PROTOZE UZ HURE VIDIM A PAK SE MI LEPE OPRAVUJI PRIPADNE CHYBY. ONO NA VAS TAKY DOJDE. POPRVE V ZIVOTE JSEM NAPSAL O RADU PO NETU, ALE CO SE TADY DEJE, TAK TO NECHAPU. STACILO ME FAKT POSLAT JEN TU TABULKU S OBJEMY KAPALIN A BYLO HOTOVO. JESTE, ZE TADY NERESITE POLITICKOU SITUACI.

 

Odkaz ke komentáři

Stačilo hned na začátku napsat,že jsi starší občas,že hůř vidíš proto píšeš velkým,že s netem nejsi kamarád a nedokážeš googlit avše by bylo jasný a pomoci by se Ti určitě dostalo.Bohužel nejsme jasnovidci abychom zjistili,jestli nejsi nějaký "deméter :-)

 

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...