Přejít na obsah

Cvrlikání od motoru při zapnuté klimatizaci


marek16

Doporučené příspěvky

Ahojte, v poslední době mi auto v nízkých teplotách při ustálené jízdě vydává takový jemný cvrlikání zepředu vpravo. Metodou pokus omyl jsem zjistil, že to dělá hlavně (i když možná ne výhradně) při zapnuté klimě, jak ji vypnu tak se to zklidní. Klima je naplněná a těsná (zkontrolováno v servisu), její kompresor a chladič měněnej cca 2.5 roku zpět.

Motor 2.0TSI CCZA 147kW, auto najeto 171tkm, výměna rozvodů při 131. Na diag byla nedávno nějaká sporadická chyba nabíjení, ale po smazání už se neobjevila.

Napadá mě, jestli to nemůže být nějaká kladka u rozvodů, kterou ta extra zátěž rozcinká...? Neřešili jste někdo podobnej problém? díky!

(dávám do obecné sekce, protože předpokládám že s konkrétním motorem to nemá nic společnýho)

 

 

Odkaz ke komentáři

bohužel většinou si toho všimnu když někde jedu 80+, a na zkušební jízdě s mechošem se to neprojevilo.

Nepotěšil jsi mě, jako dávat dalších 13k za tu stejnou opravu, co jsem dělal, mě fakt moc neláká. Už mi fakt přijde jako kdyby výrobci v automotive byli naprosto nekompetentní degeni, nebo to úmyslně sabotovali. achjo 🙄

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...