Přejít na obsah

Kdo dokáže domluvit zajímavou slevu


Doporučené příspěvky

Nevím jak je to teď, ale když si kámoš kupoval nové "V" tak mu prodejce nabídl 1% slevu. Vyřešil to tak, že se přifařil k nějaké flotilové objednávce jiného kamaráda. Obecně prý Mercedes koncákům nerad dává slevy. 🥵 Víc ti asi řekne Tomáš, ten kupoval Ečko nové a v CZ.

 

Odkaz ke komentáři

Tak jednak asi 12% mi dal slevu. No a maji pridelenu kvotu na 2022 14ks CLA. Vic jim MB nedoda. Aktualne z tech 14 ks maji 12 prodanych, respektive slozene zalohy. Z toho je jeden sedan se stejnou motorizaci jako ty. Jinak slabsi motorizace. Tak mi udelal rezervaci na par dni a mam mu dat vedet. Az budu doma poslu ti nabidku. Dodani listopad 2022. Takze mas i kliku, ze jsi s tim prisel v lednu, jinak smolik.

Odkaz ke komentáři

Ja si myslum, ze radeji prodaji v topu s vybavou, kde udelaji na kuse vic, nez nejakej zaklad. Proto radeji na takove auto da slevu. Kdyz proda neco v zakladu, tak bez slevy vydela mene nez na tomto se slevou. To je pidle me ono. Jen teda to budou brat jako predvadecku a 3 mesice by to bylo psane na ne. Jen formalita.

Odkaz ke komentáři

Poslal jsem ti emila. Máš tam ofiko nabídku, ta je bez slevy, ale máš tam specifikaci. Cena tam je asi o 5 tis. vyšší (2.022.109,65 CZK), nevím proč a nezkoumal jsem. Podstatné je, že mimo oficiální protokol cena 1.778.700,- s DPH. Očividně to vezmou s dodatečnou slevou jako předváděčku. Tři měsíce musí být psáno na ně, ale normálně můžeš jezdit. Podrobnosti si dohodni, kontakt jsem ti poslal. Dodání listopad 2022. Krásných 12% slevy. Pár dnů to mám rezervováno a mám mu každopádně říct, jestli ano/ne. Pokud ne, tak bude jinej šťastlivec. Je to mazec, když za měsíc vyprodají roční kvótu na model. A víc jim Mercedes nedodá.

Odkaz ke komentáři

Ale v tom videu se odklápí znak/odkrývá kamera až když se rozjede. To je divný ne? Ale u nás ve městě jsem jel za GLC kupé a tam se odklapel znak vždy při zastavení u přechodu, na křižovatce atd. Prostě při každém zastavení?

Upraveno uživatelem CvencA
Odkaz ke komentáři
před 19 hodinami, TomasB napsal:

Poslal jsem ti emila. Máš tam ofiko nabídku, ta je bez slevy, ale máš tam specifikaci. Cena tam je asi o 5 tis. vyšší (2.022.109,65 CZK), nevím proč a nezkoumal jsem. Podstatné je, že mimo oficiální protokol cena 1.778.700,- s DPH. Očividně to vezmou s dodatečnou slevou jako předváděčku. Tři měsíce musí být psáno na ně, ale normálně můžeš jezdit. Podrobnosti si dohodni, kontakt jsem ti poslal. Dodání listopad 2022. Krásných 12% slevy. Pár dnů to mám rezervováno a mám mu každopádně říct, jestli ano/ne. Pokud ne, tak bude jinej šťastlivec. Je to mazec, když za měsíc vyprodají roční kvótu na model. A víc jim Mercedes nedodá.

pěkny. třeba už tyhle novější 2 litry opravili, ale ty první byly horší no.. odcházeli tam turba třeba i v 20 000km...

Upraveno uživatelem marekczek
Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...