Přejít na obsah

Scala - Amundsen problémy


Doporučené příspěvky

Známý mi poslal odkaz na jedno fórum, kde mě nechtějí...

https://forum.skodahome.cz/topic/147998-infotainment-amundsen/?do=findComment&comment=2563198

Je to smutná ukázka, jak současní "mudrcové" na fóru v odkazu nechápou rozdíl mezi MIB3 a MIB2STD + rozdíl mezi MIB3 se software 015x a software 0270 a vyšším...

Rady přesně ukazují současný stav tohoto fóra a kvalitu příspěvků, které bohužel nikomu nepomůžou.

Místo, aby servis pánovi vypnul používání uživatelského profilu v adaptacích navigace, jen řeší výměnu jednotky, která není potřeba. Stačí vypnout používání profilu, aktualizovat jednotku a opět aktivovat používání profilu.

Ve VW se všechny MIB3 jednotky se softwarem 015x musí přehrát, ale Škodovka vydala jen seznam VIN v excelu u kterých to chce provést i když nepokrývá evidentně všechny potřebné vozy. Zajímalo by mě jestli v seznamu jsou skutečně jen VIP vozy a obyčejný člověk má smůlu.

Tj. místo opravy za nesmysl stačilo přehrát jednotku na software 0270 + OCU na software 0139, pak poslat DISS hlášení na TSC, bohužel jsem použil špatné aktualizační médium a teď mi nejdou mapy a doufat....

 

Zajímavé čtení k reklamacím:

ÍRU KA - GARANCE - PDF Free Download (adoc.pub)

....a já myslel, že to auto je moje, když jsem si ho zaplatil.....

Upraveno uživatelem ferda25
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...