Přejít na obsah

Teče olej


helps

Doporučené příspěvky

Zdravím ve spolek, 

prosím o zkušenosti a názory. Mám Octavii 3 combi čerstvě po výměně oleje a olejového filtru. 

Hned jsme si všimli, že pod autem se objevily olejové skvrny. Nejdřív jsme mysleli, že jde o náhodu, protože na místě, kde parkuju, se střídají i jiná auta.

Dnes jsme ale opět po zaparkování viděli další skvrny. Zřejmě ale kape/teče jen za jízdy. 

Každopádně se chci zeptat, zda by to mohl být jen nějaký zbytek po výměně, zda se s tím někdy někdo setkal? Či zda je na místě plašit a uhánět mechanika, ať to napraví? 

Děkuji za zkušenosti a omlouvám se za přihlouplý dotaz. Jako žena se v tomhle vůbec neorientuju. 

Odkaz ke komentáři

Pokud jsi nejsi jist a máš čerstvě po výměně oleje a filtru a zaznamenal jsi ojedinělý jev, tak bych neváhal a zajel bych za dotyčným co to dělal a on by sám ve svém dobrém zájmu měl prohlédnout svou práci jestli je dobře provedená,

ono třeba může být problém i někde jinde, nech si to prohlédnout, tím nic nezkazíš ba naopak se ujistíš a budeš mít klid

Odkaz ke komentáři

Dobře, moc Vám děkuji. Dnes jim budu volat a zkusím to tam vzít. 

Já jsem právě četla tento příspěvěk na jiném fóru, tak jsem se raději chtěla zeptat, ať neplaším zbytečně :-) 

"Ahoj, nemáš náhodou po výměně, oleje? Mě se to stane vždycky, když mi mění olej s filtrem. Ten filtr je na blbém místě, takže část oleje vykape na plech pod motorem a z něj pak na podlahu a když je dobytek mechanik a neutře to, tak Ti to zkrátka kape Já mám tedy 1.4MPI."



 



 

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...