Přejít na obsah

android radio


Doporučené příspěvky

Zdravím, jsem zde novej a chci se zeptat protože jsem zde nikde na to nenašel odpověď. Když si koupím android 2 din radio tak jestli se mi budou ukazovat stanice na maxidotu nebo si musím koupit canbus převodník nebo jak se to jmenuje a nejsem si jist jestli Oktávka pracuje přes canbus. 

Předem děkuji za odpovědi  

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o měsíc později...
Zdravím, jsem zde novej a chci se zeptat protože jsem zde nikde na to nenašel odpověď. Když si koupím android 2 din radio tak jestli se mi budou ukazovat stanice na maxidotu nebo si musím koupit canbus převodník nebo jak se to jmenuje a nejsem si jist jestli Oktávka pracuje přes canbus. 
Předem děkuji za odpovědi  
Ahoj. Důležité je jakou máš Octavii 2 má sice maxidot ale ne všechny ukazujou stanice. Pokud by si chtěl android rádio z Číny tak neukazuje. Can bus je u těchto rádií součást bez toho to nefunguje tak jak má . Tyto vozy mají již komunikaci po síti proto canbus.
Odkaz ke komentáři
V 16. 4. 2022 at 10:15, Tomdlouhan napsal:

Ahoj. Důležité je jakou máš Octavii 2 má sice maxidot ale ne všechny ukazujou stanice. Pokud by si chtěl android rádio z Číny tak neukazuje. Can bus je u těchto rádií součást bez toho to nefunguje tak jak má . Tyto vozy mají již komunikaci po síti proto canbus.

Já mám jedničkovou Octavii těď tam je original radio symphony na cd a ukazuje to stanice modelovej rok 2002, jen mě zajímá jestli by to fungovalo kdyby se koupilo android radio + ještě ten canbus dekodér jak na dvojkovou ovci   

Odkaz ke komentáři
V 22. 4. 2022 at 5:06, Tomdlouhan napsal:

Ahoj. Canbus je až od 2 verze. 1 octa má ISO konektor ,osobně si myslím že to fungovat nebude. 1 octa má otvor 2 DIN to je rozdíl proti 2 octě . Tenhle rozmerbzb2 do 2 NEJDE.

Nějak nevím co myslíš tím 2 verze ,myslíš jako že facelift? Já vím že některý ofce fungují přes Canbus jakože zobrazování těch stanic a některý fungují bez toho a stejně to zobrazí ty stanice ale nevím od jakýho roku to je a jak to vůbec zjistit.     

Odkaz ke komentáři

Ahoj. Predvsim je treba napsat , jaky mas auto , i OCTAVIE rady 1 , canbus nebyl a pouziva se konektor ISO  a,rozmer radia je 2DIN . Canbus je az od octavie 2 tj od roku 2005 , nova rada , da se rict po faceliftu . Radio ma jiny rozmer , je ve tvaru lichobezniku a do 2 DIN otvoru NEJDE .  v Octavii 2 v lepsich vybvach je maxidot , kterej ukazuje stanice , bohuzel pouze z radiem SKODA , columbus , ktery je stale v prodeji za cca 80 000 kc . Pak maxidot ukazuje i stanice naladne na radiu . Nahrada tohoto radia , z iny , bohuzel toto neumi , ale plne bhradi toto zminene radio ,

Pokud mas octavii 1 radio je pouze 2DIN , a neobsahuje CNBUS , Auto ho neumi .

Upraveno uživatelem Tomdlouhan
Odkaz ke komentáři
Před hodinou, Tomdlouhan napsal:

Ahoj. Predvsim je treba napsat , jaky mas auto , i OCTAVIE rady 1 , canbus nebyl a pouziva se konektor ISO  a,rozmer radia je 2DIN . Canbus je az od octavie 2 tj od roku 2005 , nova rada , da se rict po faceliftu . Radio ma jiny rozmer , je ve tvaru lichobezniku a do 2 DIN otvoru NEJDE .  v Octavii 2 v lepsich vybvach je maxidot , kterej ukazuje stanice , bohuzel pouze z radiem SKODA , columbus , ktery je stale v prodeji za cca 80 000 kc . Pak maxidot ukazuje i stanice naladne na radiu . Nahrada tohoto radia , z iny , bohuzel toto neumi , ale plne bhradi toto zminene radio ,

Pokud mas octavii 1 radio je pouze 2DIN , a neobsahuje CNBUS , Auto ho neumi .

Já mám Octavii jedničkovou a zatím radio 1 DIN original a maxidot se zobrazováním stanic , a já bych tam nerval radio z dvojkové ovce protože vím že se tam nevejde, ale normální hranatý co se tam vejde ale jak jsou do něho kabely tak by se tam dal ten Canbus dekoder, a jedničková ovce má Canbus teda jak která někde tady na fórech to bylo   

Odkaz ke komentáři

No takhle to je , tudiz mas 1 Octavku z lepsi vybavou , to je jina , no nejsme si jistej jestli , radio 2DIN ktery tam chces dat bude mit svuj Canbus a bude mluvit z autem . Nejaky radia jsou , konektor zalezi na vyrobci prodejci , nektery maji ISO , nektery ne . Zalui co mas v aute za konektor , podle toho se to da resit  A halvne , nejsem si jistej ze 2DIN neorigo umi zobrazovat na maxidotu stanice , za me  je to jen vec zvaku , ja mam 2octavku maxidot to umi ale nikdy jsme to nepouzival , ani u original radia . Stanici mam na radiu a vidim kde jsme , na budikach jejsou dulezity jiny veci ne nazev stanice.

 

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...