Přejít na obsah

Po výměně stahovačky LP dveří malý problém zámku.


borlan

Doporučené příspěvky

Vadná stahovačka u řidiče, vymontoval a zašpalkoval na cca 5dní sklo. V té době jsem odemykal/zamykal LP dveře klíčem, ostatní dálkovým. Po namontování a připojení nové stahovačky  naprosto vše funguje jako dříve (okna, odemykání/zamykání, safe mod zapnut/vypnut, aut. zamknutí nad 5km/h...) s jedinou výjimkou - při zamknutí tlačítkem na madle VŠECHNY DVEŘE ZAMKNOU ALE U ŘIDIČE SE VZÁPĚTÍ ZASE ODEMKNE (jsem zvyklý se zamykat na parkovištích apod.).

Momentálně mám nedocvaknutou pojistku na hlavním konektoru k motoru stahovačky (uvědomil jsem si nedodělek až po kompletní montáži doma!).

Může být závada v kabeláži průchodky když vše jinak funguje (např. zlomený jeden drát)? Nebo dokonce pouze ten nedocvaknutý konektor (že by třeba pouze jeden pin neměl spojení)?

Pokud by to byl ten drát, tak bych se asi prozatím s tím smířil než bych se pustil do větších akci, mohu nahradit zamknutím dálkovým uvnitř auta.

Dík předem za podněty, zkušenosti...

Odkaz ke komentáři

Tak sláva - odhodlal jsem se pod tapec znovu vlézt, rozdrbat zespodu jen akorát pro ruku tu pečlivě přilepenou pěnovou folii a domáčknout tu pojistku konektoru...a ejhle závada zmizla. Asi nějaký pin neměl kontakt.

Jsem rád, že to nejsou dráty nebo jiné...alespoň zatím.

Takže moje téma vyřešeno.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...