Přejít na obsah

Dodělání osvětlení nástupního prostoru ve dveřích (svítící logo)


Doporučené příspěvky

Ahoj, chtěl jsem se prosím zeptat, jestli se už někdo zabýval touto problematikou? Případně jestli by mi někdo neporadil/neudělal, když nemám dveřní osvětlení, pouze odrazku u Octavia 3 combi FL 2018 STYLE. Za realizaci samozřejmě zaplatím. Nechci lepit na dveře takové ty vystouplé bateriové nesmysly.

Dále jestli už někdo řešil dodělání automatického otevírání pátých dveří pomocí pružin s funkcí otevření interiérového tlačítka z kabiny? V autoelektrice se nevyznám, tak se předem omlouvám za dotazy 🙂 ...

logo.png

Odkaz ke komentáři
před 8 hodinami, Rolbař napsal:

Jde dodělat jak červená světla místo odrazek, tak umístit projektory do spodní části. Montáž na oboje dveře vychází při použití originálního materiálu i s prací na cca 5000,-

Tak to je celkem ranec za dve svetylka🙂. Slo by to udelat i z neoriginalniho prislusenstvi? Myslel jsem, ze se tam dotahne kabelaz treba z ovladani od el. oken da navic pojistka a svitime 🙂...

IMG_20220403_202649.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Jj, dělal jsem to u sebe taky. Naštěstí jsem měl lampičky ve dveřích z výroby, takže jen koupit projektory, udělat kabely (propojky od těch lampiček) a vyřezat díry. To šlo celkem hladce, ten plast je měkkej, jde to nožem. Ale musíš postupně, abys neudělal tu díru velkou, jinak bude projektor vypadávat. Zkoušel jsem i projektor z Číny, ale originál je o hodně ostřejší a svítivější. 

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...