Jump to content

CARCLEVER Autorádio pro Škoda Octavia II s 7 LCD


Recommended Posts

Ahoj, koupil jsem si na aliexpresu toto rádio https://www.mall.cz/autoradia/autoradio-pro-skoda-octavia-ii-s-7-lcd-android-10-0-wi-fi-gps-mirror-link-bluetooth-3x-100058170804 . Po zapojení rádio na první pohled funguje, jak má. Přes CANBUS to vyčte vše potřebné, po vytažení klíčku se rádio vypne. Po třech dnech mi ale rádio úplně vybilo baterii. Předpokládám, že bude problém v kódování gateway a rádio se neuspí, protože předtím bylo v autě instalované obyčejné 1DIMové rádio (Octavia 2 FL, rok 2010). Můžete mi někoho doporučit, kdo by se na to kouknul v Praze a okolí.

Předem díky za odpověď.

skoda-octavia-2-android-10-2din-dvd-usb-sd-gps-navigace-52321370.jpeg

Link to post

Ahoj. Především jedna věc ve svazku je konektor kterej má oranžovou a červenou barvu ten musí být rozpojeny. Pokud je je třeba měřit odběr z baterky v klidovým režimu a zamčenými autě. Na to je potřeba měřák kterej má rozsah alespoň 15A. Pro někoho kdo nemá základy elektriky je to nevhodné zkus někoho kdo to una on ti to změří budeš vědět víc   Pro informaci GTW 2010 už by měly být ok.

Link to post

No super. Takže zbývá ta druhá možnost,změřit odběr v klidu z baterky ,ale jak jsem psal je to pro někoho kdo to zná a ví co dělá. Odběr po zamceni cca 5-10 min NESMI být víc jak 11-15mA pokud je to víc je někde problém. Pak se musí odpojit rádio a měřit znova . Pojistka je v motorovém prostoru v knížce je přesně popsáno která pojistka na co je.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Příspěvky

  • Zajel bych do škodovky a objednal přímo u nich  Nebo najít dle kódu  https://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/5e5955711b-motorek-zadniho-sterace-skoda-21876.html
  • Ďalšia a posledná časť dverí 😄 1.maly detail v podobe ciernej lesklej folie v ramčeku mriežky reproduktoru 2. Dopojenie svietiacej odrazky +dorobenie svietiaceho napísu skoda 3. Dorobenie podsvietenia madla (inšpirácia z mercedesu)- vyrezanie a nalepenie mliecneho ramceka na 3D tlaciarni.  Fotky to dosť vyťahujú tak ich berte trocha s rezervou+viem si ich stlmiť na origo stmievači 
  • Ano, pokud auto zvedneš za karoserii, dostaneš se na ten horní šroub. Není tam moc místa, ale jde to. Před týdnem jsem to dělal. 😉Ten kotouč prostříkat mezi náboj a kotouč a pak kladivem opatrně poklepávat. 
×
×
 • Create New...