Přejít na obsah

ACC do 210 km/h s DSG bez výměny ESP


Doporučené příspěvky

Dnes úspěšně aktivováno ACC na Octávii 3 z roku 2014 s DSG bez výměny ESP....ACC funguje od 30 km/h a jen při brzdění při zpomalení musí pod 30 km/h auto řidič zabrzdit sám(je vyzván Maxi-Dotem), ale díky úspoře a bez nutnosti měnit ESP, lze dle mého tohle omezení akceptovat...ACC je aktivované až do 210 km/h oproti sérii.

Tj. Kdo má tempomat a Front Assist a nevadí mu výše uvedené omezení, jen dá jiné páčky a plast pod nimi....

Upraveno uživatelem ferda25
Odkaz ke komentáři
  • o 6 měsíců později...
  • o 3 měsíce později...

@ferda25 Zdravím, a jak se vyřešil SWAP? Tento ročník měl radar, který nepotřebuje swap? Mám 1.5 TSI Manual MR2020 s FA a tempomatem. Páčky jsou KOSTAL, volant nemá výhřev a má MF. Je možné pouhou výměnou páček (samozřejmě kodování) dodělat adaptivní tempomat i zde? Udajně u mého auta, je radar vyžadující SWAP, jak se dá vyřešit prosím SWAP? V AS to samozřejmě nelze. Díky 🙂

Odkaz ke komentáři

https://forum.skodahome.cz/topic/125677-adaptivní-tempomat/?do=findComment&comment=2618486

Na auto už jsi dal tažné:

https://forum.skodahome.cz/topic/166871-zadné-pružiny/?do=findComment&comment=2617506

Tak už teď pokud máš tenhle pocit jsi mimo hru....nemluvě, že Ti někdo drží záruku, tak se ptej přímo jeho jestli mu to bude nebo nebude vadit...

Front asistent jinak nebyl nikdy základem v žádném modelovém roce u Octávie3. U manuálu je to z hlediska HW pokud byl v autě tempomat nebo speedlimiter a frontasistent jen o správném typu páček. Zbytek už je "jen o nastavení".

Odkaz ke komentáři

Tažné dodělával AS viz příspěvek 1., na autě nyní není žádný zásah, co by záruku porušil. Dle českého ceníku 2/2019, byl FA standardem od Ambitonu vždy, takže ho v mém ročníku má téměř každé auto. Active tu nebrali ani firmy téměř.

Tohle všechno vím, to jsem už četl mnohokrát. Mě zajímá pouze to, jak tam dostat SWAP. Chci odbornou radu, ne radu pro kupu zelenáčů, co tu experimentují s ELM327 a chtějí od toho 100hp navíc. 

Sháním odpověď na to, zdali lze dostat na auto ACC se zápisem do PR výbavy. Pokud ne, tak jak to tam nahrát, když v AS přes ODIS to neudělají. To bud to ODIS umí i u aut co to němli z výroby a AS to neudělá pouze kvuli strachu, kdyby se to dozvěděla ŠA a všichni ostatní retrofiteři to přes ODIS stejně dělají. Nebo jak tedy? VCDS to dle všeho neumí, nahrát SWAP.

 

Upraveno uživatelem retroman159
Odkaz ke komentáři

Tak zkus napsat na info linku značky Škoda-Auto.

Ohledně front asistentu nemáš rozhodně pravdu - viz odkazy níže:

Škoda Octavia III, r.v. 2018 - prodej, bazar - Autonoto.cz

TMBJD7NE1J0307393 = 6K0

Škoda Octavia III, r.v. 2018 - prodej, bazar - Autonoto.cz

TMBJG7NE1J0262009 = 6K0

6K0 = bez front asistentu.

Upraveno uživatelem ferda25
Odkaz ke komentáři

Pravdu mám, já psal: Dle českého ceníku 2/2019, byl FA standardem od Ambitonu vždy.  Ceník dávám do přílohy, kdyby jsi přeci jenom nevěřil. Což je i případ mého auta, vyrobeného 9/2019 tj. MR2020. Jestli to dříve bylo jinak popř. to jiný stát měl jinak, je věc druhá. Já řešil moje auto z ČR. Auta co jsi poslal ty mají ve VIN index J tj. MR 2018, jde tedy o "2" roky starší auta. Takže došlo k několik změnám výbav i ceníku.

Hádat se tady s tebou nebudu, ty neporadíš, četl jsem tvé debaty hodně a po přečtení tvého profilu na Škoda Fóru, chápu i tvuj BAN. Jeden příspěvek za druhým, co má admin mazat apod. Rád poučuješ, nadřazuješ se, ale radu nikdy nedáš, protože to je tvůjj kšeft dělat ty upravy. Kdyby si mi chtěl poradit tak řekneš "Lze to ODISem i mimo AS, popř. tím a tím". To jsi neudělal, takže zájem poradit nemáš, ale jenom rýpat a poučovat. Říkal jsem si, že třeba poradíš, když tu prezentuješ co všechno lze, ale ne. Tohle si mužu přečíst u někoho na webu, jenom nabídka...

Čekal jsem radu, v poradně. Pokud bych chtěl někomu tu věc zadat, budu hledat jinde (NSF retrofit aj mají své webovky). Na fórech lidé čekají vzájemnou pomoc a cestu udělat to svépomocí.

Od tebe už radu nechci, měj se.

Octavia 3 ceník - unor 2019.pdf

 

Upraveno uživatelem retroman159
Odkaz ke komentáři

Vůbec nechápu tvojí reakci, dle mého jsi dostal informace o které jsi žádal. 

Tvá definice Tvého vozu:

 Mám 1.5 TSI Manual MR2020 s FA a tempomatem

Má reakce:

"Front asistent jinak nebyl nikdy základem v žádném modelovém roce u Octávie3"

a to i tvůj ceník dokládá i výbavou Active.

Nemluvě o faktu, že má informace byla určená i pro další členy fóra a ta jim specifikovala potřebnou výbavu.

Upraveno uživatelem ferda25
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...