Přejít na obsah

Po výměně kol zimní/letní volant nakřivo.


borlan

Doporučené příspěvky

Po běžné výměně kol zimní za letní jsem zjistil, že při rovné jízdě je volant nakřivo (doprava). Auto netáhne ke straně (možná zcela nepatrně vpravo, ale ne moc průkazné), když dám volant rovně tak začne auto pomalu mířit doleva. Před výměnou vím bezpečně, že jelo naprosto rovně a volant také zcela rovně. Jediný nestandard při výměně byla nutnost sklepnout kola paličkou z nábojů, ale nijak brutálně.

Má někdo podobnou zkušenost, nebo nápad co se přihodilo?

Dík.

Odkaz ke komentáři

Ty letní kola tam byla minulou sezonu stejně (označeno) a nebyl problém, teď se jen před nasazením převážilo.

Přehození kol - teď nevím jestli to pneu umožňuje...a přezout na diskách jestli by něco řešilo?

Podle kolegy nějaké přeskočení zubu na hřebenu řízení je vyloučené, podle něj muselo dojít k hnutí geometrie těmi údery paličky, jinak neví. Tak mne asi čeká objednat na geometrii...a prej mne asi čeká tak 2k pokud se tam něco nevyvrbí navíc... kua 😞

Každopádně jen posunout kosmeticky volant na tisícihranu asi není to pravé ořechové...

 

Upraveno uživatelem borlan
Odkaz ke komentáři

Tak tam dej zase zimáky a projeď to , jestli jsi si jen nevsugeroval nějakej pocit se kterým jsi jezdil a nevadilo ti to .

Jináč by to chtělo zamyslet se , než  necháš udělat geometrii , nad tím jestli to auto budeš ještě držet a udělat větší údržbu- kontrola čepů , výměna silentbloků .

A koukni se jestli nemáš praskl ý/ou pružin y/u .

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...